אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לואיס פרננדס ינהל את אקדמיית הכדורגל של פריז סן ז'רמן צילום: יובל חן

לואיס פרננדס ינהל את אקדמיית הכדורגל של פריז סן ז'רמן

פריז סן ז'רמן אישרה את שובו של השחקן והמאמן לשעבר לואיס פרננדס, הפעם בתפקיד המנהל הספורטיבי של אקדמיית הנוער, כחלק ממאמצי הרענון של המועדון. פרננדס היה מאמן נבחרת ישראל בין 2010 ל-2011

20.08.2017, 14:23 | שירות כלכליסט

פריז סן ז'רמן אישרה את שובו של השחקן והמאמן לשעבר לואיס פרננדס, הפעם בתפקיד המנהל הספורטיבי של אקדמיית הנוער, כחלק ממאמצי הרענון של המועדון. פרננדס היה מאמן נבחרת ישראל בין 2010 ל-2011.

קראו עוד בכלכליסט

לואיס פרננדס. פריז סן ז לואיס פרננדס. פריז סן ז'רמן הוא מועדון שחייב לטפח את הכישרונות הצעירים שלו כדי להתקדם ולהצליח" | צילום: יובל חן לואיס פרננדס. פריז סן ז

"אני אוהב את אקדמיית הנוער, אני אוהב את הצעירים האלה ובהחלט יש התקדמות בעולם הזה", אמר פרננדס. "האנשים כבר בעמדות שלהם בקאמפ דה לוג (Camp des Loges), ואנחנו ננסה להשיג תוצאות טובות. פריז סן ז'רמן הוא מועדון שחייב לטפח את הכישרונות הצעירים שלו כדי להתקדם ולהצליח".

שחקן נבחרת צרפת לשעבר אימן את גינאה עד השנה שעברה, ועבד כפרשן בתקשורת הצרפתית, אך במסגרת תפקידו החדש הוא יעמוד בראש אקדמיית הנוער בפריז, תחת ניהולו של אנטרו הנריק.

ב-1978 חתם פרננדס בפריז כשחקן, והשתתף ב-200 משחקים במדי הקבוצה. הוא גם אימן פעמיים את הקבוצה בשנות ה-90 ובתחילת שנות אלפיים. כעת יצטרך הקפטן לשעבר של המועדון לשכנע צעירים לחתום את החוזה המקצועי הראשון שלהם במועדון ולהרחיב את רשת הקבוצות אליהן יכולה פריז לשלוח את הכישרונות הצעירים שהיא מטפחת.

בשנים האחרונות התגברו מאמצי החיפוש אחר קבוצת לוויין, כשמוסקרון הבלגית היא המועמדת הבולטת להצטרף למהפכה הקטארית/צרפתית. הסוכן הישראלי פיני זהבי יושב בדירקטוריון הקבוצה. הוא היה דמות מרכזית בהעברה שוברת השיאים של ניימאר מברצלונה לפריז סן ז'רמן. בעקבות הגעתו של השחקן הברזילאי, המועדון מעוניין לשחרר את חאתם בן ארפה, גז'גוז' קריכוביאק, לוקאס וסרז' אורייה. הם כבר מכרו את בלז מטווידי עבור סכום מדווח של 14 מיליון יורו ליובנטוס האיטלקית.

ניימאר. 38 פוסטים במצטבר בפייסבוק, ו-13.8 מיליון אינטראקציות בתוך שבעה ימים בלבד, צילום: איי אף פי ניימאר. 38 פוסטים במצטבר בפייסבוק, ו-13.8 מיליון אינטראקציות בתוך שבעה ימים בלבד | צילום: איי אף פי ניימאר. 38 פוסטים במצטבר בפייסבוק, ו-13.8 מיליון אינטראקציות בתוך שבעה ימים בלבד, צילום: איי אף פי

עדיין בפריז סן ז'רמן

בתחילת אוגוסט מיליוני אוהדים ברחבי העולם פנו לרשתות החברתיות - פייסבוק ואינסטגרם כדי להתחבר ולשמוע ישירות מנייימאר על העברה שוברת השיאים שלו מברצלונה לפריז.

על פי נתוני CrowdTangle (הנתונים נאספו בין התאריכים 1-7 לאוגוסט) פ.ס.ז' וניימאר פרסמו בנושא 38 פוסטים במצטבר בפייסבוק, ויצרו 13.8 מיליון אינטראקציות תוך שבעה ימים בלבד. באינסטגרם, פרסמו השחקן והמועדון 54 הודעות, שיצרו 55.6 מיליון אינטראקציות בסה"כ, מתוכן 46.9 מיליון אינטרקציות נוצרו בחשבון האינסטגרם של ניימאר.

המעבר יצר שיח עליו דיבר כל העולם. בפייסבוק היו כמעט 40 אלף פוסטים פומביים שיצרו 39.6 מיליון אינטראקציות נוספות, ובאינסטגרם יותר מ -2,700 הודעות פומביות שיצרו 28 מיליון אינטראקציות.

הווידאו שיחק תפקיד עצום בהבאת מעריצים ברחבי העולם לדסקס ברשתות החברתיות את אחד מציוני הדרך הגדולים ביותר בכדורגל: בדפי הפייסבוק של סן ז'רמן נרשמו 84.7 מיליון צפיות וידאו במשותף (בדף של פאריס סן ז'רמן 32.7 מיליון צפיות, ובוידיאו בדף של ניימאר 52 מיליון צפיות). באינסטגרם, העסקה יצרה 20 מיליון צפיות וידאו, מתוכן 14.9 מיליון צפיות בחשבון של סן ז'רמן, ובחשבון האינסטגרם האישי של ניימר 5.1 מיליון צפיות וידאו.

במצטבר בכל הפוסטים בנושא בפייסבוק, היו בסך הכל 2.6 מיליארד צפיות וידאו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות