אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הכי מרצדס: מייבאך חושפת את ה-6 קבריולה צילום מרצדס

הכי מרצדס: מייבאך חושפת את ה-6 קבריולה

מכונית היוקרה נחשפה בתערוכת מכוניות האספנות הקלאסית השנתית בפבל ביץ'; בשלב זה הדגם אינו מיועד לייצור אלא רק להדגמת יכולותיה של מרצדס

20.08.2017, 15:25 | תומר הדר

מייבאך, חטיבת היוקרה של מרצדס בנץ, חשפה בסוף השבוע האחרון את ה6 קבריולה. ה-6 קבריולה, או בשמה המלא "מרצדס בנץ מייבאך וויז'ן 6 קבריולה" נחשפה בתערוכת מכוניות האספנות הקלאסית "קונקורס ד'אלגאנס" הנערכת מדי שנה בפבל ביץ', ארה"ב, בה מתחרה קומץ מכוניות יוקרה קלאסיות.

קראו עוד בכלכליסט

6 קבריולה, צילום מרצדס 6 קבריולה | צילום מרצדס 6 קבריולה, צילום מרצדס

על פי מרצדס, ה-6 קבריולה "מייצגת עקרונות עיצוב קלאסי ואמוציונאלי בדרך מוקצנת המשלבת יופי קלאסי עם פרופורציות אסתטיות". ה-6 קבריולה עצמה, מדגישה מרצדס, תוכננה מראש כמכונית חשמלית, המונעת בארבעה מנועים חשמליים שמותקנים בכל אחד מטבורי הגלגלים, ומפיקים ביחד 750 כוחות סוס המזניקים את המייבאך מ-0 ל 100 קמ"ש תוך ארבע שניות ועד למהירות מרבית של 250 קמ"ש (מדובר במהירות מוגבלת אלקטרונית). טווח הנסיעה הרשמי הוא 500 קילומטר ופליטת המזהמים היא אפס בדיוק.

6 קבריולה, מבט מבפנים, צילום מרצדס 6 קבריולה, מבט מבפנים | צילום מרצדס 6 קבריולה, מבט מבפנים, צילום מרצדס

כיאה למייבאך, רמת הירידה לפרטים ב-6 קבריולה מרשימה וכוללת לדוגמה שימוש בדיפון מוזהב אדמדם שבמייבאך מכנים rose gold, עור נאפא בתפירה ידנית, רקמת מושבים הכוללת סמלי מרצדס זעירים, דיפוני עץ מיוחד - שגודל למען המכונית - בעל "נקבוביות מרווחות" וגם שימוש נרחב באלומיניום חשוף. יש להדגיש כי ה-6 קבריולה היא מכונית קונספט, כלומר בשלב זה אינה מיועדת לייצור, אלא להדגמת יכולותיה של מרצדס. אך הניסיון מלמד: בדרך כלל רכבי קונספט הופכים למציאות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות