אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפינוי־בינוי הראשון בגבעת שמואל קיבל את אישור הוועדה המחוזית צילום: החברה להתחדשות עירונית

הפינוי־בינוי הראשון בגבעת שמואל קיבל את אישור הוועדה המחוזית

במסגרת הפרויקט ייהרסו שלושה בניינים בני 36 דירות על ציר בן־גוריון 2־6, ובמקומם ייבנו שני מגדלים בני 15 קומות כל אחד, שיכללו ביחד 144 דירות

21.08.2017, 08:22 | דותן לוי

פרויקט הפינוי־בינוי הראשון בתולדות גבעת שמואל קיבל לאחרונה את אישור ועדת התכנון המחוזית לאחר הדיון בהתנגדויות. מדובר בפרויקט של החברה להתחדשות עירונית, הנמצאת בבעלות היזמים לוי קושניר, דני שפירא, עמי כחלון וטל גולדשטיין. להערכתם, היתר הבנייה לפרויקט יתקבל בתוך כחצי שנה.

במסגרת הפרויקט ייהרסו שלושה בניינים בני 36 דירות על ציר בן־גוריון 2־6, ובמקומם ייבנו שני מגדלים בני 15 קומות כל אחד, שיכללו ביחד 144 דירות. מדובר ביחס של 1:4, המשקף את מחירי הנדל"ן הגבוהים בגבעת שמואל. כמו כן יכלול הפרויקט תוספת שטחי מסחר בשטח של 200 מ"ר.

בנוסף לכך החברה הגישה בקשה לפינוי־בינוי במתחם בן־גוריון 16-10, כחלק מתוכנית כוללת של העירייה לתת מענה לפיתוח סביבתי ופתרונות לבעיות תנועה באזור. המתחם כולל היום ארבעה בניינים ישנים בני 64 דירות. במקומם צפויים להיבנות שלושה בניינים חדשים בני כ־14 קומות כל אחד, שיכללו יחד כ־225 דירות, וכן ייבנו 1,000 מ"ר שטחי מסחר.

בסך הכל יכלול כל הפרויקט העתידי בציר בן־גוריון שישה מגדלי מגורים בני כ־370 דירות. על פי התוכנית, תמהיל הדירות בפרויקט יהיה מגוון, ויכלול דירות בנות 3, 4 ו־5 חדרים וכן דירות גג וגן. אדריכל הפרויקט הוא משרד שפיזמן שסל אדריכלים. בפרויקט שותפה קבוצת יובלים, בבעלות איציק ברוך וטל גרסון.

הדמיית הפרויקט בגבעת שמואל, צילום: החברה להתחדשות עירונית הדמיית הפרויקט בגבעת שמואל | צילום: החברה להתחדשות עירונית הדמיית הפרויקט בגבעת שמואל, צילום: החברה להתחדשות עירונית

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות