אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
CNN השיקה מהדורת חדשות יומית בסנאפצ'ט צילום: CNN בסנאפצ'ט

CNN השיקה מהדורת חדשות יומית בסנאפצ'ט

רשתות החדשות נוהרות לאפליקציית הצ'ט הפופולרית;התוכנית תיקרא The Update ותציג סיפורים בולטים בכל ערב. זאת, לאחר ש-NBC העלתה לסנאפצ'ט מהדורת חדשות קצרצרה שמתפרסמת פעמיים ביום

22.08.2017, 11:49 | עומר כביר

CNN מרחיבה את הפעילות שלה בסנאפצ'ט ומשיקה תוכנית חדשות יומית – כך הודיעו אתמול שתי החברות. התוכנית החדשה תחליף את הפעילות הקיימת של רשת החדשות באפליקציית המסרים המידיים, שהתבססה בעיקר על סיפורים טקסטואלים קצרים מלווים באינפוגרפיקה.

קראו עוד בכלכליסט

התוכנית, שמכונה The Update, תהיה זמינה מדי יום החל מ-18:00 שעון ניו יורק. כל פרק ינוע בין שלוש לחמש דקות, ויעודכן לאורך היום בחדשות מתפרצות. לתוכנית לא יהיה מגיש קבוע, והיא תתבסס על דיווחים ועדכונים מצוות הכתבים והשדרנים של CNN.

מהדורת החדשות של CNN בסנאפצ מהדורת החדשות של CNN בסנאפצ'ט | צילום: CNN בסנאפצ'ט מהדורת החדשות של CNN בסנאפצ

"עם The Update אנחנו חושפים את הצוות המדהים שלנו לקהל צעיר בדרך חכמה ונגישה", אמרה מנהלת תחום המדיה החברתית ב-CNN, סמנתה ברי, בהודעה לעיתונות. "בסביבה החדשותית של היום אנשים רעבים לחדשות והם רוצים לקבל עדכון מהיר על מצב העניינים בהקשה אחת בטלפון שלהם. אז אנחנו נותנים להם את זה, בשפה שלהם ובווידאו יפה וידידותי למובייל".

מנהל השידורים של סנאפצ'ט, שון מילס, הוסיף: "מאז שהתחלנו לשלב תוכן בסנאפצ'ט האמנו בחשיבות של לתת לקהילה שלנו גישה לסיקור חדשותי מדויק וסמכותי, ול-CNN יש תפקיד חשוב בזה מההחלה. זה חשוב מתמיד שלסנאפצ'ט תהיה גישה לעיתונות הטובה בעולם, בדיוק כשהחדשות מתרחשות, ואנחנו נרגשים ש-CNN תספק אותן".

התוכנית החדשה של CNN מצטרפת לתוכנית חדשות יומית שרשת NBC השיקה בסוף השבוע. בעבור תוכנית זו הקימה הרשת צוות של 30 עובדים, שיעבוד על מהדורה קצרה שתשודר פעמיים ביום.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות