אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל חדש למקורות: אלי כהן, שהיה הממונה על השכר באוצר צילום: אוראל כהן

מנכ"ל חדש למקורות: אלי כהן, שהיה הממונה על השכר באוצר

כהן שימש בעבר גם כמנכ"ל משרד התיירות ובסוף 2016 עזב תפקיד ניהולי בבנק הפועלים. אחד האתגרים שעמם יתמודד הוא המשבר סביב מתקן ההתפלה הכושל באשדוד

22.08.2017, 14:07 | ליאור גוטמן

ועדת האיתור במקורות, בראשות היו"ר מרדכי מרדכי, החליטה היום (ג') להמליץ בפני הדירקטוריון למנות את אלי כהן, לשעבר הממונה על השכר באוצר, למנכ"ל מקורות.

כהן יחליף את שמעון בן חמו שפרש לפני כמה חודשים אחרי חמש וחצי שנים בחברה.

קראו עוד בכלכליסט

 

כהן התמודד על התפקיד מול שני מועמדים אחרים אולם כאמור זכה בתפקיד, וזאת בהחלטה של כלל חברי הוועדה. כהן כיהן לפני תפקידו באוצר כמנכ"ל משרד התיירות. אחר כך שימש מנהל מטה השיווק בבנק הפועלים, תפקיד ממנו פרש בסוף 2016.

אלי כהן , צילום: אוראל כהן אלי כהן | צילום: אוראל כהן אלי כהן , צילום: אוראל כהן

משק התשתיות מוכר היטב לכהן, והוא היה חבר ועדת יוגב שניסתה ב-2014 להשלים רפורמה בחברת החשמל, לא לפני שעבודתה הופסקה על ידי שר האוצר דאז יאיר לפיד.

בנימוקי ועדת האיתור נמסר שהיא בחרה בו על רקע "האתגרים המורכבים שיונחו לפתחו של המנכ״ל המיועד ובכלל זאת השלמת השינוי המבני בחברה וחתימה על הסכם קיבוצי חדש, פיתרון משבר מתקן ההתפלה באשדוד, מימוש פוטנציאל הידע העצום הקיים בה, הוצאתה לשווקים חדשים במטרה למקסם יכולותיה ולהעצים איתנותה הפיננסית".

אחד האתגרים כאמור הוא השלמת תיקון מתקן ההתפלה של מקורות באשדוד, זאת על רקע סכסוכים בין המקימים (מנרב וחברה ספרדית) למקורות עצמה על קבלת מתקן שאינו עובד כראוי וניסיונות למכור אותו לכל המרבה במחיר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות