אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שערוכי ענק לאולייר: תרשום רווח של 320 מיליון שקל בדוחות צילום: אורן פרוינד

שערוכי ענק לאולייר: תרשום רווח של 320 מיליון שקל בדוחות

עלייה רוחבית בפרויקטים של חברת הנדל"ן האמריקאית הקפיצו את רווחי השערוכים לקראת פרסום דוחות הרבעון השני

23.08.2017, 10:31 | אורן פרוינד

חברת הנדל"ן האמריקאית אולייר (Allyear)  שבבעלות יואל גולדמן צפויה לרשום בדוחות הרבעון השני של 2017 רווח עצום של 88 מיליון דולר (320 מיליון שקל) משערוך נכסיה. מדובר ברווח גדול למדי לחברה שרשמה ברבעון הראשון של השנה הכנסות של 46 מיליון שקל והפסד של 80 מיליון שקל בשורה התחתונה.  

קראו עוד בכלכליסט

אולייר תרשום את הרווח בעקבות התקדמות או סיום של פרויקטים יזמיים שהיא בונה כעת. מדובר בעשרות פרויקטים שנבנים בימים אלה בניו יורק, ובעיקר שלושה פרויקטים יזמייים של החברה.

האחד הוא פרויקט של 150 דירות להשכרה ברחוב אלבי שבנייתו הושלמה ונמצא בשלבי השכרות. כך גם פרויקט פרנקלין הכולל 120 יחידות דיור להשכרה, שבנייתו הושלמה וכבר כמעט הושכר במלואו. ופרויקט הדגל בושוויק, פרויקט המגורים הגדול ביותר שנבנה כיום בברוקלין שצפוי להכיל שני בלוקים של 900 דירות להשכרה.

בושוויק סיים את החלק הראשון בבנייה שכולל 7 קומות. בימים אלו מתקדמת הבנייה של הצד השני, לקומה ה-4 מתוך 7. אגרות החוב של אולייר בשלוש סדרות (ב' ג' ו-ד') נסחרות כעת בתשואות לפדיון יציבות של 3.5%-6%.

אולייר עוסקת בבנייה והשכרה של קומפלקסים למגורים באזור ברוקלין ניו יורק. החברה הגיעה להנפקה בת"א בתיווך חברת ויקטורי של רפי ליפא וגל עמית, שבימים אלו עמלים על הקמה של חברת חיתום חדשה, שתוביל את ההנפקות של החברות האמריקאיות בבורסה המקומית.  

מלון בקומפלקס וויליאם וייל של אולייר, צילום: אורן פרוינד מלון בקומפלקס וויליאם וייל של אולייר | צילום: אורן פרוינד מלון בקומפלקס וויליאם וייל של אולייר, צילום: אורן פרוינד

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות