אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אל על הציגה את הדרימליינר; העובדים במחאה שקטה

הבוקר נחת בישראל בואינג 787, הראשון מבין 16 מטוסי הדרימליינר המצטרף לצי המתחדש של אל על. מספטמבר יבצע טיסות לאירופה ומסוף אוקטובר ישולב בהדרגה בטיסות ליעדים ארוכי הטווח של החברה בצפון אמריקה והמזרח הרחוק

23.08.2017, 11:16 | עוזי בלומר

הבוקר נחת בישראל הדרימליינר - בואינג 787 - הראשון מבין 16 מטוסים המצטרף לצי המתחדש של אל על. החל מספטמבר יבצע טיסות לאירופה ומסוף אוקטובר ישולב בהדרגה בטיסות ליעדים ארוכי הטווח של החברה בצפון אמריקה והמזרח הרחוק.

במקביל לנחיתת המטוס החדש עובדי התחזוקה של אל על, המעוניינים בשיפור תנאים לנוכח הגעתם של המטוסים החדישים, הביעו את מחאתם השקטה על ידי לבישת חולצות שחורות.

המטוס החדש כולל מחלקת עסקים משודרגת עם מושבי מיטה שטוחים, מערכת בידור מתקדמת, מסכי HD לכלל הנוסעים ואינטרנט מהיר שיוכנס לשירות במהלך שנת 2018.

דוד מימון, מנכ"ל אל על: "מטוסים אלו, שייכנסו בהדרגה עד לשנת 2020, יחליפו במהלך השנים הקרובות את צי מטוסי ה-747-400 וצי 767-300. מטוסי הדרימליינר הינם מהחדישים והמתקדמים בעולם, בעלי יתרונות תפעוליים רבים ונחשבים לחסכוניים בצריכת דלק ויעילים באחזקה. מטוסים אלה מתווספים למטוסי ה- 737-900 החדישים שרכשה החברה, אשר פועלים כבר כיום בקווים באירופה והופכים את צי מטוסי אל על לצעיר יותר. המטוסים יהוו קפיצת מדרגה בכל הקשור לשירות ולנוחות בטיסה ולשדרוג של המוצר וחוויית הטיסה אותו מעניקה אל על לנוסעיה".

מימין יחיאל לסרי, דוד מימון, ישראל כ"ץ, דוויד פרידמן, תמי מוזס בורוביץ ואלי דפס, צילום: סיון פרג מימין יחיאל לסרי, דוד מימון, ישראל כ"ץ, דוויד פרידמן, תמי מוזס בורוביץ ואלי דפס | צילום: סיון פרג' מימין יחיאל לסרי, דוד מימון, ישראל כ"ץ, דוויד פרידמן, תמי מוזס בורוביץ ואלי דפס, צילום: סיון פרג

רן אלקבץ, יו"ר ועד טייסי אל על בירך על הגעת המטוס החדש. לדבריו, המטוס יציע לנוסעים ולטייסים חוויית טיסה שטרם נראתה, וההצטיידות במטוס תאפשר לחברת אל על לעמוד בתחרות עם החברות המובילות בעולם.

אלקבץ הוסיף, "על מנת שאל על תצליח לשמר את מעמדה כחברת פרמיום על ההנהלה מוטלת האחריות להעצים את עובדיה הן על הקרקע והן באוויר. כל מכונה, איכותית ויוקרתית ככל שתהיה, לא תיצור ערך עבור הנוסע אם לא נדע להבטיח את השירות המיטבי. זאת עושים באמצעות עובדים נאמנים, מרוצים ומסופקים".

המחאה השקטה של עובדי התחזוקה של אל על עם נחיתת הדרימליינר, צילום: טוויטר Gal chen המחאה השקטה של עובדי התחזוקה של אל על עם נחיתת הדרימליינר | צילום: טוויטר Gal chen המחאה השקטה של עובדי התחזוקה של אל על עם נחיתת הדרימליינר, צילום: טוויטר Gal chen
הדרימליינר בישראל, צילום: עוזי בלומר הדרימליינר בישראל | צילום: עוזי בלומר הדרימליינר בישראל, צילום: עוזי בלומר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות