אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ווטפורד ספגה את הקנס הגבוה בתולדות הפרמיירליג צילום: אימג'בנק, Gettyimages

ווטפורד ספגה את הקנס הגבוה בתולדות הפרמיירליג

התאחדות הכדורגל האנגלית הטילה על הקבוצה קנס שיא של מעל ל-4 מיליון ליש"ט בשל זיוף מסמכים פיננסים על ידי הבעלים של הקבוצה, משפחת פוצו

27.08.2017, 16:51 | שירות כלכליסט
התאחדות הכדורגל האנגלית הטילה על ווטפורד קנס שיא של מעל ל-4 מיליון ליש"ט בשל זיוף. הקנס עצמו עמד על 3.95 מיליון ליש"ט, אך הקבוצה נדרשת גם לשלם 350 אלף ליש"ט בעלויות נוספות. הקנס היה יכול להיות גבוה יותר ולעמוד על 5.75 מיליון ליש"ט לולא הודתה הקבוצה באשמה ושיתפה פעולה עם החוקרים.

קראו עוד בכלכליסט

אוהדי ווטפורד. המכתב הוגש לליגה ב-2014, בעונה שבה עלתה ווטפורד ללפרמיירליג מהצ אוהדי ווטפורד. המכתב הוגש לליגה ב-2014, בעונה שבה עלתה ווטפורד ללפרמיירליג מהצ'מפיונשייפ, אז הפך איש העסקים האיטלקי לבעל השליטה היחיד בקבוצה לאחר שרכש את חלקו של אביו, ג'יאמפאולו. | צילום: אימג'בנק, Gettyimages אוהדי ווטפורד. המכתב הוגש לליגה ב-2014, בעונה שבה עלתה ווטפורד ללפרמיירליג מהצ

הקנס הוטל על הקבוצה, המשחקת בפרמיירליג, לאחר שהגישה מכתב מזויף מהבנק בעת רכישת הקבוצה על ידי ג'ינו פוצו.

המכתב, שהוצג כאילו הוא מטעם HSBC, אמור היה לספק את ההוכחות לכך שלפוצו יש את 7 מיליון הליש"ט הנחוצים לצורך ההשתלטות על המועדון, אך בליגה קבעו כי מדובר בזיוף.

המכתב הוגש לליגה ב-2014, בעונה שבה עלתה ווטפורד ללפרמיירליג מהצ'מפיונשייפ, אז הפך איש העסקים האיטלקי לבעל השליטה היחיד בקבוצה לאחר שרכש את חלקו של אביו, ג'יאמפאולו.

עם זאת, בליגה קבעו כי פוצו לא היה מודע לכך שהמכתב היה מזויף. רפאל ריבה, שהתפטר מתפקידו כיו"ר ווטפורד לאחר חשיפת הפרשה בשנה שעברה, יעמוד בפני חקירה משמעתית נפרדת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות