אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הקואליציה: רוחות מן העבר

הקואליציה: רוחות מן העבר

הנוסטלגיה שולטת לקראת בואו של הסתיו - ג'ינסים כמו פעם, בשמים בנימה עתיקה או טרנד אופנתי מיותר

28.08.2017, 08:34 | מורן לונדון

לובשים את הסתיו

באמריקן וינטג' מצליחים ליצור ערגה לימי החורף בקולקציה חדשה: סריגים ענקיים, טי שירטס רכות וז'קטים גדולים או ארוכים, שממש מבקשים שנטבע בהם ביום סגרירי. אנחנו אהבנו את מעיל הטרנץ' הקליל הזה שיתאים כבר בערבי הסתיו המתקרבים. אז אמנם בינתיים אנחנו בלחות של אוגוסט, אבל אפשר כבר לחלום, לא?

מעיל טרנץ מעיל טרנץ' אמריקן וינטג' מעיל טרנץ

ניחוח עתיק וממכר

מותג הניחוחות הבריטי ג'ו מלון משיק ריח חדש בשם English Oak & Hazelnut. מדובר בניחוח ארצי, בוגר אך לא מכביד, עם נימה עתיקה. אלו שאוהבות את הבושם שלהן עם המון נוכחות ואמירה יתמכרו אליו בלי שום בעיה.

בושם ג בושם ג'ו מלון בושם ג

אפס ברגישות

פעם בכמה זמן צצה סערת רשת שבמרכזה מותג אופנה שביצע את החטא האופנתי הגדול מכל - קולקציה השזורה בסמלים שלקוחים מהשואה. בעבר עשו זאת זארה ויותר מפעם אחת, נעלי ואנס, ועכשיו תורו של בית האופנה מיו מיו שיצר קולקציה המעוטרת בטלאי צהוב (עם חמישה קצוות ולא שישה כמו במקור). הלחץ החברתי עזר ואנחנו שמחים לבשר שהפריטים המדוברים הורדו מהמדפים בסוף השבוע.

קולקציה המעוטרת בטלאי צהוב קולקציה המעוטרת בטלאי צהוב קולקציה המעוטרת בטלאי צהוב

להיראות כמו סינדי

סינדי קרופורד, אם כל דוגמניות־העל, ידועה בחיבתה לג'ינס ליוויס 501, וכעת היא חוברת למותג הדנים Re/Done לליין הנושא את שמה. הגזרות עונות על אותן הדרישות שהיו לקרופורד ב־90's: צר אך לא צמוד, מותן בגובה בינוני וגוני דנים בסיסיים בלבד עם השפשוף הנכון. רק המחיר לא ממש ליוויס: 240–330 דולר.

Re/Done. כמו שדוגמניות על אוהבות Re/Done. כמו שדוגמניות על אוהבות Re/Done. כמו שדוגמניות על אוהבות

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות