אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הבעלים של יוסטון רוקטס תורם 10 מיליון דולר לנפגעי הוריקן הארווי צילום: NBA.COM

הבעלים של יוסטון רוקטס תורם 10 מיליון דולר לנפגעי הוריקן הארווי

לזלי אלכסנדר, שכבר תרם 4 מיליון דולר לעמותת נפגעי הוריקן הארווי, הודיע שהוא מעלה את התרומה שלו ל-10 מיליון דולר

30.08.2017, 12:31 | שירות כלכליסט

הבעלים של יוסטון רוקטס, לזלי אלכסנדר, הוסיף תרומה נכבדת לתרומה הגדולה שלו לנפגעי סופת הארווי שהציפה את יוסטון.

קראו עוד בכלכליסט

לצד התרומה של אלכסנדר, ג לצד התרומה של אלכסנדר, ג'יי.ג'יי ווט, כוכב יוסטון טקסנס, הודיע שהליך גיוס הכספים שלו עבר את נקודת ה-4 מיליון דולר והוא בדרך ל-5 מיליון דולר. ווט, שחקן הגנה הפופולרי של הטקסנס, תרם בעצמו כספים ומנצל את הנוכחות שלו במדיה החברתית כדי להוביל לתרומות רבות מאוהדיו. | צילום: איי פי לצד התרומה של אלכסנדר, ג

אלכסנדר, שאמש נודע שהוא תרם 4 מיליון דולר לעמותת נפגעי הוריקן הארווי, הודיע שהוא מעלה את התרומה שלו ל-10 מיליון דולר.

ההודעה נמסרה לסילבסטר טרנר, ראש העיר יוסטון. אלכסנדר, שבהליך מכירת יוסטון רוקטס, ידוע כפילנטרופ משמעותי באזור יוסטון. השווי המוערך שלו הוא הוא 1.9 מיליארד דולר.

לצד התרומה של אלכסנדר, ג'יי.ג'יי ווט, כוכב יוסטון טקסנס, הודיע שהליך גיוס הכספים שלו עבר את נקודת ה-4 מיליון דולר והוא בדרך ל-5 מיליון דולר. ווט, שחקן הגנה הפופולרי של הטקסנס, תרם בעצמו כספים ומנצל את הנוכחות שלו במדיה החברתית כדי להוביל לתרומות רבות מאוהדיו.

איימי אדמס סטרונק, ילידת יוסטון והבעלים של טנסי טיאטנס, גם כן תרמה כסף נכבד למאמצי השיקום של יוסטון - יותר ממיליון דולר.

סטאפורד, שכבר הרוויח 53 מיליון דולר במהלך הקריירה שלו, ימשיך בליונס עד 2022. , צילום: רויטרס סטאפורד, שכבר הרוויח 53 מיליון דולר במהלך הקריירה שלו, ימשיך בליונס עד 2022. | צילום: רויטרס סטאפורד, שכבר הרוויח 53 מיליון דולר במהלך הקריירה שלו, ימשיך בליונס עד 2022. , צילום: רויטרס

סטאפורד ירוויח 135 מיליון דולר

בינתיים ב-NFL, מת'יו סטאפורד, הקוורטרבק של דטרויוט ליונס, חתם על הארכת חוזה לחמש שנים בקבוצה. על פי הדיווחים החוזה שלו הוא אחד מהגדולים בהיסטוריה של הליגה: 135 מיליון דולר. 27 מיליון בשנה הופכים את סטפורד לשחקן בעל השכר הגבוה ביותר בליגה - 2 מיליון דולר יותר מאשר החוזה של דרק קאר מאוקלנד ריידרס.

סטאפורד, שכבר הרוויח 53 מיליון דולר במהלך הקריירה שלו, ימשיך בליונס עד 2022.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות