אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טיילור סוויפט: הבּיץ' מתחשבנת

טיילור סוויפט: הבּיץ' מתחשבנת

הסינגל מהאלבום החדש של סוויפט הוא דאנס־פופ משעמם. אז למה כולם מדברים עליו?

31.08.2017, 08:15 | דנה קסלר

כולם יודעים שכוכבת הפופ טיילור סוויפט היא לא ילדה טובה כפי שהיה נהוג פעם לחשוב. למעשה, יש טוענים שהיא רעה ומניפולטיבית. כדי להראות שהיא מודעת למה שאומרים עליה, ואף לרמוז שלא אכפת לה, הוציאה סוויפט את “Look What You Made Me Do”, הסינגל הראשון מתוך אלבומה הבא, “Reputation”, המתוכנן לצאת ב־10 בנובמבר.

רגע, טיילור סוויפט מוציאה אלבום ב־10 בנובמבר? זה ממש לא בסדר! הרי זהו תאריך מות אמו של אויבה המושבע, קניה ווסט! מה לכל הרוחות הקשר?

הגופייה של הידלסטון

ככה זה היום בעולם הפופ: כבר מזמן לא מדובר בזמרים ובשירים, או אפילו באסתטיקה, אלא בקוד מתיש של סמלים ומסרים שיש לפענח על מנת לרדת לעומקם של סכסוכים מומצאים.

“Look What You Made Me Do” הוא שיר דאנס־פופ מיושן ומשעמם, אבל כולם מדברים עליו בגלל הקליפ שלו המורכב מאינספור רגעי "למה התכוון המשורר. בקליפ סוגרת סוויפט חשבונות עם שלל אויביה, שאותם היא מאשימה בקריסת שמה הטוב.

דוקרת את קים קרדשיאן באמבטיה עם יהלומים וגם קייטי פרי הצ דוקרת את קים קרדשיאן באמבטיה עם יהלומים וגם קייטי פרי הצ'ילבה חוטפת. הקליפ המדובר של סוויפט דוקרת את קים קרדשיאן באמבטיה עם יהלומים וגם קייטי פרי הצ

בין היתר יש פה רפרנסים לשחקן טום הידלסטון, שאיתו יצאה בשנה שעברה. השניים צולמו בזמנו משתובבים בים כשהידלסטון לובש גופייה עם ההדפס "אני לב ט.ס".

אחרי שהרומן נגמר, טענו אנשיה של סוויפט שהידלסטון ניצל אותה בשביל יחסי ציבור, וכנקמה היא רוקדת עתה עם חבורת רקדנים נשיים שלובשים חולצות "אני לב ט.ס".

קייטי פרי הצ'ילבה חוטפת כשסוויפט, הלבושה באופן שקצת מזכיר אותה, מתרסקת באוטו כשהיא אוחזת פסלון גראמי. כזכור, לסוויפט יש מלא כאלה בבית — לפרי אין אפילו אחד.

היהלומים של קרדשיאן

גם קניה ווסט, האקס קלווין האריס, שדרן הרדיו שחפן את עכוזה ועוד אנשים שסוויפט לא מחבבת, מוזכרים בקליפ ברמיזות עבות.

אבל שערורייתית מכל היא הסצנה שבה סוויפט שוכבת באמבטיה מלאה ביהלומים. אחרי חשיפת הקליפ בטקס פרסי MTV בתחילת השבוע, התמלא הטוויטר בתגובות זועמות על כך שהסצנה הזאת צוחקת על השוד שעברה קים קרדשיאן בפריז.

כזכור, יהלומיה של קרדשיאן נשדדו באיומי אקדח, כשהשודדים כפתו אותה והכניסו אותה לתוך אמבטיה.

יהלומים יש בקליפ? יש. אקדח? יש. ואמבטיה? כמובן! היו שזעמו על חוסר הרגישות של סוויפט, אחרים חשבו שזה נעשה בתום לב.

בימינו, הבנת עולם המצעדים הפכה להיות עבודה קשה יותר מאשר ללמוד לבגרות בספרות.

מדובר כאן בשיר גרוע ובקליפ לא משהו, אבל אנחנו מדברים עליהם. למה? כי כולם מדברים עליהם. דיבור מייצר דיבור ודיבור מייצר דולרים. נחשו לחשבון הבנק של מי הם נכנסים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות