אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דקטלון: אזל המלאי, לא נהיה פתוחים מחרתיים צילום: צחי שדה, Ynet

דקטלון: אזל המלאי, לא נהיה פתוחים מחרתיים

החנות תיפתח רק ביום שני בבוקר לאחר שהנהלתה מסרה כי עליה לחדש את המלאי בעקבות הסתערות הלקוחות; לפי הערכות, עד כה פקדו את החנות עשרות אלפי צרכנים

01.09.2017, 12:15 | אורנה יפת
חנות דקטלון במתחם G בראשון לציון, שנפתחה במהלך השבוע, תהיה סגורה מחרתיים (א') בבוקר. זאת לאחר שהנהלת החנות הודיעה כי היא נדרשת לבצע חידוש של המלאי בעקבות הסתערותם של לקוחות רבים, והיא תיפתח מחדש שוב ביום שני בבוקר. גם ביום הפתיחה נסגרה החנות שעה לפני המתוכנן בשל הקהל הרב שפקד אותה.

קראו עוד בכלכליסט

בימים האחרונים הסתערו הישראלים על חנות ציוד הספורט הצרפתית ונראה כי בחברה לא נערכו עם מלאי מספיק. התורים בחנות עם הפתיחה היו ארוכים מהצפוי ועד כה ההערכות הן כי את דקטלון פקדו עשרות אלפי צרכנים, כשרק ביום הפתיחה - ביום שלישי - מדובר בכ-5,000 לקוחות.

 , צילום: צחי שדה, Ynet צילום: צחי שדה, Ynet  , צילום: צחי שדה, Ynet

בחנות, המתפרשת על 3,400 מ"ר ומציעה 16 אלף מוצרים מ-60 ענפי ספורט שונים, מוצבות עשר קופות. היא מתפועלת על ידי 70 עובדים. למרות זאת, נראה שבימים הראשונים להשקה עמדות המכירה הללו יתאפיינו בתורים ארוכים.

למורת רוחם של חובבי הסניפים האירופאים של הרשת, דקטלון בישראל לא תמכור מותגי ספורט בינלאומיים ולא ניתן למצוא בה את נייקי, אדידס, ריבוק או פומה. הרשת תשווק את מוצרי המותגים הפרטיים שהיא מפתחת ומייצרת עבור עצמה ועל כן המחירים בה נחשבים לנוחים. בהשקה שנערכה בתחילת השבוע הודיעה מנכ"לית הרשת לואיז שקרון, כי המחירים בישראל יהיו זהים לצרפת, ובמקרים מסוימים אפילו זולים יותר. יחד עם זאת, בניגוד לחנויות הרשת בעולם, בישראל בחרה הנהלת הרשת שלא לצאת במבצעי מחירים ובהנחות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות