אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עתירת הפניקס נדחתה - המכרז למכירת קניוני ארנה יימשך צילום: גיל נחושתן

עתירת הפניקס נדחתה - המכרז למכירת קניוני ארנה יימשך

בית המשפט המחוזי בתל אביב דחה גם בקשה החלופית של הפניקס, למנוע מארנה גרופ למכור את שני נכסיה בעסקה אחת משותפת

03.09.2017, 07:41 | גולן חזני

ארנה גרופ שבשליטת מרכוס ובר תוכל להמשיך בהליכי המכרז למכירת שני הקניונים שבבשליטתה, ארנה נהריה וסטאר סנטר באשדוד. כך קבע שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב רחמים כהן.  

קראו עוד בכלכליסט

כהן דחה בסוף השבוע את בקשתה של הפניקס לעצור את המכרז. בנוסף דחה השופט בקשה חלופית של הפניקס, לחייב את ארנה גרופ למכור כל אחד מהנכסים בנפרד.

במרץ הוציא ביהמ"ש צו מניעה זמני למכירת הקניונים. בידי הפניקס שמחזיקה (25%) בקניון סטאר סנטר באשדוד, זכות סירוב למכירת חלקה (75%) של ארנה גרופ בקניון. ארנה ביקשה למכור את שני הנכסים ביחד אבל הפניקס טענה כי הדבר לא יאפשר לה לממש את זכות הסירוב אם תחפוץ בכך, וכי רק במכירה בנפרד היא תוכל לממש זכות זו.

השופט קבע כי הפניקס תוכל לבקש קביעת שווי הוגן למחיר הסטאר סנטר באשדוד במקרה של מכירת שני הנכסים, ולממש את זכות הסירוב או ההצטרפות, ובנוסף גם תוכל להגיש הצעה לרכישת הנכסים.

 

עוד קבע השופט כי המכרז איננו מסב להפינקס נזק ממשי, ובכל מקרה מכירת סטאר סנטר באשדוד תהיה כפופה לזכות סירוב של הפניקס. עו"ד דודי זילברבוים וניב אמיתי ממשרד ברקמן וקסלר בלום ייצגו את ארנה ועו"ד נועם רונן ודניאל בר לב ממשרד גורניצקי את הפניקס.

סטאר סנטר באשדוד, צילום: אתר קבוצת ענק סטאר סנטר באשדוד | צילום: אתר קבוצת ענק סטאר סנטר באשדוד, צילום: אתר קבוצת ענק

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות