אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הרבור גרופ ועמיתים מימשו תיק נכסים בארה"ב בשווי 300 מיליון דולר צילום: ענר גרין

הרבור גרופ ועמיתים מימשו תיק נכסים בארה"ב בשווי 300 מיליון דולר

החברות ממישו חמישה נכסים מהפורטפוליו המשותף שלהן ברווח של כ-164% - תוך פחות משלוש שנים

04.09.2017, 17:53 | אורן פרוינד

חברת הנדל"ן האמריקאית-ישראלית הרבור גרופ הודיעה היום (ב') כי מימשה יחד עם עמיתים קרנות הפנסיה הוותיקות ומיטב דש, חמישה נכסים מהפורטפוליו המשותף שלהן בארה"ב. בכך השלימה מכירה של עשרה נכסים תמורת כ-300 מיליון דולר, ברווח של כ-164% על הון המושקע - תוך פחות משלוש שנים.

קראו עוד בכלכליסט

עשרת הנכסים שנמכרו היו חלק מפורטפוליו שנרכש בסוף שנת 2014 וכלל 12 נכסי מגורים להשכרה בדאלאס וביוסטון, טקסס. חלק מהפורטפוליו, שכלל 3,100 דירות, נרכש עם משכנתא קיימת. הרבור גרופ ועמיתים ממשיכים להחזיק ב-2 הנכסים ביוסטון, שהיוו פחות מ- 20% ממחיר הרכישה. מהרבור גרופ נמסר, כי סופת ההוריקן הארווי גרמה, על פי אומדן ראשוני, לנזקים קלים בלבד בנכסים אלו.

לדברי ג'י צביבל, מנכ"ל הרבור גרופ ישראל, "אני שמח שהצלחנו לממש את התכנית העסקית שלנו שכללה מיצוב מחדש של הנכסים, אשר הביאה לעליה של למעלה מ-40% ברווח התפעולי בשנים האחרונות".

"עסקה זו, כמו עיסקאות רבות שלנו, היתה גדולה ומורכבת, בין היתר, בשל העובדה שחלק מהנכסים נרכשו עם משכנתאות קיימות. אנו עושים הרבה עסקאות מסוג זה משום שהן מקטינות את מספר הרוכשים הפוטנציאליים, ובכך מאפשרות לנו לרכוש את הנכסים במחיר אטרקטיבי", הוסיף.

ג ג'י צביבל מנכ"ל הרבור גרופ | צילום: ענר גרין ג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות