אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לוח השידורים החדש של קשת: ארבעה ימי ריאליטי צילום: רועי ברקוביץ'

לוח השידורים החדש של קשת: ארבעה ימי ריאליטי

זכיינית ערוץ 2 פרסמה את לוח השידורים שלה לקראת המעבר לשידור של שבעה ימים בשבוע בנובמבר: פעמיים בשבוע מאסטר שף, ריאליטי חדש בהנחיית עידו רוזנבלום ועובדה עם אילנה דיין

04.09.2017, 20:02 | אביב גוטר

זכיינית ערוץ 2 קשת פרסמה היום את לוח השידורים שלה לקראת הפיצול הקרב ב-1 בנובמבר, אז תעבור לשדר שבעה ימים בשבוע. קשת בחרה להיות הראשונה שמציגה את לוח השידורים שלה ויהיה מעניין לראות כיצד המתחרות, רשת וערוץ 10, יבחרו לשבץ את התכניות שלהם ובאיזו אסטרטגיה ינקטו.

קראו עוד בכלכליסט

בשעות הפריים טיים קשת מציבה בימים א' ו-ב' את ריאליטי הבישול מאסטר שף, כאשר התוכנית ביום ב' תהיה קצרה יותר ב-45 דקות לטובת דרמה חדשה שתיקרא "צדיקים" ועוסקת בחיילים מזרמים שונים בדת המתגייסים לנחל החרדי.

ביום ג' ישודר ריאליטי הכוכב הבא וביום ד' תשיק קשת את ריאליטי הרכש החדש שלה – "חתונה ממבט ראשון" בהנחיית עידו רוזנבלום. ביום ה' שובצה תוכנית התחקירים הוותיקה עובדה בהגשת אילנה דיין, ומיד אחריה הכל אישי עם חיים אתגר. בשישי שובצה סברי מרנן ובמוצאי שבת ארץ נהדרת ואחריה מונית הכסף. בלייט נייט שיבצה קשת בכל אחד מחמשת ימי השידור באמצע השבוע את "היום בלילה" עם גורי אלפי ומיד אחריו את "חי בלילה".

פעמיים בשבוע: מאסטר שף (ארכיון), צילום: רועי ברקוביץ פעמיים בשבוע: מאסטר שף (ארכיון) | צילום: רועי ברקוביץ' פעמיים בשבוע: מאסטר שף (ארכיון), צילום: רועי ברקוביץ

מלוח השידורים ניתן להסיק כי קשת מייחסת חשיבות רבה לתוכניות ריאליטי והקצתה להן זאת ארבעה ימי שידור מיד עם סיום מהדורת החדשות. עם זאת, יהיה מעניין לראות את לוח השידורים של רשת שמחזיקה בשישה פורמטים מובילים מסוגה זו, כך שמוקדם מדי לערוך השוואה בין הערוצים.

בנוסף, קשת מציגה רצועות שידור יומיות ושבועיות כאשר את שידורי הבוקר יפתח ניב רסקין שיעסוק בעיקר באקטואליה ומיד אחריו שובצו ליאון ופאולה רוזנברג שיעסקו בבידור וצרכנות.

החל מ-16:30 ועד 21:00 ישודרו רצועות יומיות נוספות, חלקן בהפקת קשת וחלקן בהפקת חברת החדשות. כזכור, לאחר פיצול ערוץ 22 נקבע כי חברת החדשות תשדר בקשת ורשת במקביל לתקופה של שלוש שנים. בשעות אלו קשת שיבצה שתי תוכניות משלה: אנשים ב-17:30 ותוכנית הבידור "ערב טוב עם גיא פינס" שעברה לאחרונה מערוץ 10. חברת החדשות תשדר כאמור בשני הערוצים במקביל את רצועת השידור הקבועה שלה: מהדורה ראשונה ב-16:30, שש עם עודד בן עמי ב-18:00, תכנית חיסכון ב-19:30 והמדורה המרכזית ב-20:00.

קשת צפויה להיפרד מערוץ 22 המיתולוגי ומשותפתה הזכיינית רשת ותעבור לאפיק 12 בשלט, בעוד שרשת תקבל את אפיק 13. לקראת הפיצול הוחלט להעביר גם את ערוץ 10, שקיבל את אפיק 14, על מנת ליצור רצף ערוצים מסחריים בשלט.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות