אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ג'יימס הארדן תרם מיליון דולר לנפגעי הוריקן הארווי צילום: רויטרס

ג'יימס הארדן תרם מיליון דולר לנפגעי הוריקן הארווי

כוכב יוסטון רוקטס הצטרף לרשימת הספורטאים המפורסמים שהודיעו על תרומה גדולה למאמצי השיקום של יוסטון לאחר הוריקן הארווי. ספורטאי בולט נוסף הוא שחקן הפוטבול ג'י.ג'י. וואט, יליד יוסטון

05.09.2017, 07:57 | שירות כלכליסט
ג'יימס הארדן, כוכב יוסטון רוקטס, הצטרף לרשימת הספורטאים המפורסמים שהודיעו על תרומה גדולה למאמצי השיקום של העיר יוסטון לאחר פגיעת הוריקן הארווי - והוא הודיע כי בכוונתו לתרום לשם כך מיליון דולר.  

קראו עוד בכלכליסט

הארדן הודיע על התרומה באירוע לצד ראש העיר יוסטון סילבסטר טרנר, במהלך ביקור במרכז הכנסים ג הארדן הודיע על התרומה באירוע לצד ראש העיר יוסטון סילבסטר טרנר, במהלך ביקור במרכז הכנסים ג'ורג' אר. בראון. | צילום: רויטרס הארדן הודיע על התרומה באירוע לצד ראש העיר יוסטון סילבסטר טרנר, במהלך ביקור במרכז הכנסים ג

הארדן הודיע על התרומה באירוע לצד ראש העיר יוסטון סילבסטר טרנר, במהלך ביקור במרכז הכנסים ג'ורג' אר. בראון. ספורטאי בולט נוסף בגיוס התרומות הוא שחקן הפוטבול ג'י.ג'י. וואט שגייס מעל 20 מיליון דולר למטרה.

"אני מחשיב את יוסטון לבית שלי", אמר הארדן. "אני רוצה להודות לג'י.ג'י.וואט על כל מה שהוא עושה עבור העיר. תודה לראש העיר על שעזר לי. אני רק רוצה לתרום ולהחזיר לקהילה ככל שאני יכול. אני מתכוון לתרום מיליון דולר לעיר, לאזורים הזקוקים לכך ולאנשים שזקוקים לכך, כדי להפוך אותה לחזקה יותר".

גם הבעלים של יוסטון רוקטס, לז אלכסנדר, התחייב בשבוע שעבר לתרום 10 מיליון דולר למאמצי השיקום והחילוץ.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות