אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח בארה"ב: טויס אר אס בוחנת כניסה להליך של פשיטת רגל צילום: יונתן קסלר

דיווח בארה"ב: טויס אר אס בוחנת כניסה להליך של פשיטת רגל

רשת CNBC מדווחת כי רשת הצעצועים שכרה את שירותיה של פירמת עורכי דין במטרה לבצע ארגון מחדש של החוב שלה - מהלך העשוי להסתיים בפשיטת רגל

06.09.2017, 22:19 | שירות כלכליסט

רשת טויס אר אס מבקשת לבצע ארגון מחדש של החוב שהיא אמורה לפרוע ב-2018, בהיקף 400 מיליון דולר, צעד העשוי להסתיים בפשיטת רגל - כך מדווחת הערב CNBC. לשם כך, שכרה רשת הצעצועים את פירמת עורכי הדין Kirkland & Ellis.

הארגון מחדש של החוב מגיע לקראת תקופת החגים בארה"ב, שבה הרשתות מבצעות את רוב מכירותיהן.

ב-CNBC מציינים כי ההתקשרות של טויס אר אס עם פירמת עורכי הדין לא מהווה אינדיקציה לכך שתוגש בקשה לפשיטת רגל, וכי חברות רבות מבצעות בהצלחה ארגון מחדש של החוב שלהן מבלי להזדקק לצעד קיצוני זה.

טויס אר אס, צילום: בלומברג טויס אר אס | צילום: בלומברג טויס אר אס, צילום: בלומברג

הצעד שנוקטת טויס אר אס בא על רקע התחרות הגוברת מצד רשתות פיסיות ומקוונות, בהן וולמארט ואמזון. במקביל, רשת בייביז אר אס, המתמקדת בתינוקות, רשמה ירידה במכירות החיתולים - בעקבות העלייה במכירות המקוונות.

ביוני דיווחה טויס אר אס על הפסד נקי של 164 מיליון דולר ברבעון השני, לעומת הפסד של 126 מיליון דולר בתקופה המקבילה. המכירות בחנויות זהות ירדו ב-4.1%.

הרשת נמצאת בבעלות רולברג קראוויס רוברטס (KKR), ביין קפיטל ו-ורנאדו ריאלטי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

1.
עצוב איך שהחנויות שלהם נראות (מתייחס לארה"ב) כנראה שהרגלי צריכה השתנו
אני כבר לא מדבר על FAO Schwarz בניו יורק שהיה סוג של מוסד ונסגר... ועל טויס אר אס בכיכר טיימס שהייתה סוג של חנות דגל, עם גלגל ענק בפנים ונסגרה. רוב החנויות שלהם בהן ביקרתי בשנה האחרונה נראות כמו סוג של מחסן בלי שום חווית קניה. אפשר למצוא שם המון מוצרים שווים וזולים אבל זה הרגיש לי כמו חנויות עודפים ולא כמו שמותג כמו טויס אר אס אמור לשדר. מצד שני העולם וגם עולם הילדים עברו שינוי גדול וכנראה שגם טויס אר אס היו צריכים לשנות משהו. נקווה שיתאוששו
n  |  07.09.17