אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הוארך ביממה מעצרו של השף רפי כהן שנעצר אמש בנתב"ג צילום: אוראל כהן

הוארך ביממה מעצרו של השף רפי כהן שנעצר אמש בנתב"ג

כהן נקלע לאחרונה לקשיים כלכליים וחובות גדולים והוא חשוד בעבירות איומים, בין היתר על עובדי בנק לאומי. המשטרה מבקשת גם לשלוח אותו לבדיקה פסיכיאטרית

07.09.2017, 12:37 | זוהר שחר לוי

הוארך ביממה מעצרו של השף רפי כהן. השופט עידו דרויאן קבע כי כהן לא נמלט מהארץ אלא יצא לח"ול משום שלא היה נגדו צו עיכוב יציאה וכי הוא ולא נמלט מהדין, כפי שעלה מהודעת המשטרה. לדברי השופט ניתן להביא לשחרורו של החשוד מבלי לסכן את החקירה ואחרים ובדרך שתבטיח שלא יתחמק מחקירה או ממתן הדין.

בסיכומו של דבר האריך השופט דרויאן את מעצרו ביממה או עד אשר ימצאו שני מפקחים שיוכלו לשמור עליו במעצר בית.

השופט הציע לפרקליטיו "לגמור את התיק" בו הורשע בתקיפת עובדיו בדיון עצמו מאחר והפרקליטות דרשה מאסר על תנאי וקנס. אולם בסופו של דבר הוחלט על דחיית הדיון בעניין זה.

קראו עוד בכלכליסט

כהן נעצר אמש (ד') בנתב"ג עם נחיתתו בשדה התעופה בן גוריון. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב. בבקשה שהגישה המשטרה לבית משפט השלום בתל אביב היא מבקשת להאריך את מעצרו של כהן ב-3 ימים ולשלוח אותו לבדיקה פסיכיאטרית. כהן, לפי משטרת תל אביב, חשוד בעבירה של איומים והוא "חשוד באיומים על עובדי בנק לאומי בתל אביב". השופטת חיותה כוחן עומר שהייתה אמור לדון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרו פסלה את עצמה מלדון בהליך "נוכח היכרות אישית עם החשוד".

כהן נקלע לאחרונה לקשיים כלכליים ולחובות גדולים. אתמול הוא שב לישראל. עם נחיתתו בנתב"ג המשטרה עצרה אותו, מאחר והוא דרוש למשפט המתנהל נגדו בעניין עסקיו. עם נחיתתו בנתב"ג, הוא נעצר והובא לתחנת המשטרה. הבוקר יובא לדיון בבימ"ש השלום בת"א, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרו.

מהמשטרה נמסר כי "שמירת החוק וקיומו היא אחת מאבני היסוד של מדינה דמוקרטית. מעצר החשוד עם היכנסו לארץ הינה ביטוי נוסף לפועלה הנחוש של המשטרה בהעמדת עבריינים לדין". 

השף רפי כהן, צילום: אוראל כהן השף רפי כהן | צילום: אוראל כהן השף רפי כהן, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות