אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
UPS שכרה מרכז לוגיסטי במודיעין ב־100 מיליון שקל לעשר שנים צילום: גטי אימג'ס

UPS שכרה מרכז לוגיסטי במודיעין ב־100 מיליון שקל לעשר שנים

UPS שכרה את המבנה המשתרע על שטח של 16 אלף מ"ר, מתוכם 2,000 מ"ר משרדים, לתקופה של 10 שנים עם שלוש אופציות להארכת משך תקופת ההשכרה בחמש שנים כל פעם

07.09.2017, 08:57 | דותן לוי
חברת השילוח UPS שכרה מרכז לוגיסטי (מרלו"ג) חדש במודיעין ב־100 מיליון שקל, כך נודע ל"כלכליסט". המרלו"ג נבנה על שטח של 33 אלף מ"ר באזור התעשייה ליגד במודיעין ונמצא בבעלות חברת שינפלד, שהקימה את המרלו"ג עבור UPS בהתאמה אישית.

UPS שכרה את המבנה המשתרע על שטח של 16 אלף מ"ר, מתוכם 2,000 מ"ר משרדים, לתקופה של 10 שנים עם שלוש אופציות להארכת משך תקופת ההשכרה בחמש שנים כל פעם. המבנה, שצפוי להתאכלס ברבעון הראשון של 2018, יהיה המרכז הגדול ביותר של UPS. החברה מחזיקה כיום שלושה מרכזים נוספים: באשדוד, בנתב"ג ובשוהם, בהיקף כולל של 12 אלף מ"ר.

חברת השילוח UPS, צילום: בלומברג חברת השילוח UPS | צילום: בלומברג חברת השילוח UPS, צילום: בלומברג

UPS בישראל משמשת כזרוע הלוגיסטית של חברות טכנולוגיה ותקשורת. החברה אחראית בין היתר למענה הלוגיסטי בהשקת מותגי סלולר, מחשבים, ציוד היקפי, וכן היא מעניקה פתרונות לוגיסטיים עבור גופי ביטחון וחברות העוסקות בציוד רפואי רגיש בטמפרטורות מבוקרות.

לדברי איתי יעקובי, סמנכ"ל השירותים הלוגיסטיים של UPS בישראל, מדובר במרכז הלוגיסטי המתקדם בארץ, המאפשר מעבר רציף של סחורות בצורה אוטונומית, מהירה ומדויקת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות