אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פייסבוק רוצה לפרסום Stories מאינסטגרם גם אצלה

פייסבוק רוצה לפרסום Stories מאינסטגרם גם אצלה

תכונת הסטוריז, הסיפורים המקודמים בראש הפיד, כושלת באפליקציית פייסבוק הראשית. לכן, בוחנת הרשת החברתית אפשרות לפרסם סטוריז מאינסטגרם במקומם, כדי לא לאבד פוטנציאל רווח מפרסומות

07.09.2017, 12:34 | יואב סטולר
פייסבוק בוחנת תכונה חדשה שתאפשר לשכפל את תכונת ה-Strories באינסטגרם ולפרסם אותם גם באפליקציה הראשית שלה, כך לפי דיווח Mashable. צעד זה שמובילה חברת האם חריג מאוד ביחס למדיניות ההפרדה של פיייסבוק מאינסטגרם.

קראו עוד בכלכליסט

באמצעות התכונה החדשה יוכלו משתמשי הרשת החברתית לשיתוף התמונות לבחור להעלאות את הסטורי שהכינו בה באופן אוטומטי גם לחשבון הפייסבוק שלהם. עם זאת, ניתן יהיה לראות כי זה נערך באינסטגרם בעזרת הכיתוב של האפליקציה על גבי רצף התמונות והסרטונים מתחת לשם המשתמש.

תכונת הסטוריז של אינסטגרם תכונת הסטוריז של אינסטגרם תכונת הסטוריז של אינסטגרם

בפייסבוק סרבו להגיב בעניין הניסוי החדש, אך באינסטגרם אישרו את דבר קיומו.

תכונת הסטוריז הומצאה בידי סנאפצ'ט והועתקה במלואה בידי פייסבוק. הרשת החברתית מיהרה להטמיע את התכונה בשירותיה המקוונים, אך לא בכולם היא זכתה לשיעור שימוש משמעותי. עם זאת, בפייסבוק לא אומרים נואש ומתעקשים להילחם על הסטוריז, שמגלמת בתוכה פעילות יומיומית מוגברת של המשתמשים בה. מדוע חשובה סטוריז לפייסבוק? משום שמיקום ממשק התכונה בראש הפיד אמור להוות מוקד משיכה למשתמשים, מה שיאפשר לפייסבוק לתמחר אחרת פרסומות שיופיעו בין הפוסטים ולהגדיל הכנסות.  

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות