אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשת נדרשה להסיר תשדיר פרסומת בעקבות טענות על הטעיית הצופים צילום: צילום מסך

רשת נדרשה להסיר תשדיר פרסומת בעקבות טענות על הטעיית הצופים

הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו הורתה לזכיינית ערוץ 2 להוריד את תשדיר הפרסומת שהשיקה אתמול ובו נכתב "ערוץ 2 עובר לערוץ 13". "האמור מהווה הטעיה ועומד בניגוד להוראות הדין והוראות כללי הרשות השנייה"

07.09.2017, 14:22 | אביב גוטר

הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו הורתה היום לזכיינית ערוץ 2 רשת להוריד את תשדיר הפרסומת שהשיקה אתמול בערב (ד׳) לאחר שהצטברו על שולחנה מספר תלונות בעקבות טענה להטעיה.

בתשדיר נכתב כי ״ערוץ 2 עובר לערוץ 13״, מהלך שנתפס על ידי הרשות כמטעה מאחר שערוץ 22 עתיד להיחשך ב-1 בנובמבר כאשר כל אחת מזכייניות הערוץ תקבל אפיק שידור משלה ותחל לשדר 7 ימים בשבוע.

 , צילום: צילום מסך צילום: צילום מסך  , צילום: צילום מסך

רשת השיקה אתמול מספר תשדירים בהם ניתן לראות את הדמויות והפורמטים המזוהים "אורזים" את עצמם לערוץ 13.

במכתב שיצא היום מטעם ניר שוויקי המנכ"ל בפועל של הרשות השנייה למנכ"ל רשת אבי צבי נכתב: "התשדיר האמור מטעה את הצופים לחשוב שערוץ 2, כפי שהוא היום, עתיד לעבור להיות משודר בערוץ 13. האמור מהווה הטעיה ועומד בניגוד להוראות הדין והוראות כללי הרשות השנייה".

הרשות ביקשה מהחברה להעביר את התייחסותה לנושא עד השעה 10 בבוקר אך גם עם חלוף המועד טרם נתקבלה התייחסות. כמו כן, מבדיקת הרשות עולה כי התשדיר ממשיך להיות משודר גם הבוקר בערוץ 2 ולאור זאת נדרשת החברה להסיר את התשדיר לאלתר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות