אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ענת לוין: "גם אחרי 30 שנה אתי רוטר לא מפסיקה לחדש ולקדם מעצבים צעירים" צילום: תומי הרפז

ענת לוין: "גם אחרי 30 שנה אתי רוטר לא מפסיקה לחדש ולקדם מעצבים צעירים"

לוין, המשנה למנכ"ל כלל ביטוח: "אתי זכתה בפרס על תרומתה לכלכלה מטעם אוניברסיטת תל אביב ותרמה אותו לסטודנטים. זה ריגש אותי מאוד, כי זה מעיד על מי שהיא"

12.09.2017, 09:36 | דיאנה בחור ניר

"אתי נכנסה לעסק המשפחתי כשהיתה בת 20, והיא נמצאת בו כבר 30 שנה.

היא מתמודדת בעולם תחרותי מאוד, עם כל כך הרבה מותגים מחוץ לארץ, ועדיין מצליחה לשמור על החברה עדכנית וטרנדית. היא כל הזמן מחדשת ותומכת במעצבים צעירים. נוסף על כך, היא פועלת לטובת הקהילה בבת ים, שבה יושב המטה של קסטרו.

אתי רוטר, בעלי קסטרו ומנכ"לית החברה (יחד עם בעלה גבי), בת 59, צילום: תומי הרפז אתי רוטר, בעלי קסטרו ומנכ"לית החברה (יחד עם בעלה גבי), בת 59 | צילום: תומי הרפז אתי רוטר, בעלי קסטרו ומנכ"לית החברה (יחד עם בעלה גבי), בת 59, צילום: תומי הרפז

ענת לוין, המשנה למנכ"ל כלל ביטוח ומנכ"לית כנף, זרוע ניהול ההשקעות של כלל. בת 54, צילום: רמי זרנגר ענת לוין, המשנה למנכ"ל כלל ביטוח ומנכ"לית כנף, זרוע ניהול ההשקעות של כלל. בת 54 | צילום: רמי זרנגר ענת לוין, המשנה למנכ"ל כלל ביטוח ומנכ"לית כנף, זרוע ניהול ההשקעות של כלל. בת 54, צילום: רמי זרנגר

"השנה זכתה אתי בפרס על תרומתה לכלכלה מטעם אוניברסיטת תל אביב יחד עם בעלה, ובמעמד קבלת הפרס הודיעה שהיא תורמת אותו עבור מלגות לסטודנטים, ואף מכפילה את הסכום. זה ריגש אותי מאוד, כי זה מעיד על מי שהיא: עושה דברים בצניעות ונחישות, בלי רעש".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות