אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נירית בלייר: "סתיו שפיר היא אחת שלא מרפה. השקיפות היא נר לרגליה" צילום: תומי הרפז

נירית בלייר: "סתיו שפיר היא אחת שלא מרפה. השקיפות היא נר לרגליה"

בלייר, מנכ"לית התמונה לחופש המידע: "ללא המעקב העיקש של סתיו, דיווחי ההוצאות של משרדי הממשלה לא היו נהפכים להרגל בריא וראוי, ורמת הדיווח שלהם לא היתה עומדת ברף שאליו הגיעה"

12.09.2017, 09:37 | רותה קופפר

"סתיו עושה את עבודתה נאמנה וברצינות. היא אחת שלא מרפה, והשקיפות היא נר לרגליה. היא יסודית ומניעה תהליכים, ועוקבת אחרי התקדמותם לאורך כל הדרך, כמו המעקב העיקש שעשתה השנה בוועדת השקיפות שבראשותה אחר הדיווחים הרבעוניים של משרדי הממשלה על הוצאותיהם לספקים חיצוניים.

סתיו שפיר, חברת כנסת מטעם המחנה הציוני, בת 31, צילום: תומי הרפז סתיו שפיר, חברת כנסת מטעם המחנה הציוני, בת 31 | צילום: תומי הרפז סתיו שפיר, חברת כנסת מטעם המחנה הציוני, בת 31, צילום: תומי הרפז

נירית בלייר, מנכ"לית התנועה לחופש המידע. בת 42 , צילום: סיגל בלייר גת נירית בלייר, מנכ"לית התנועה לחופש המידע. בת 42 | צילום: סיגל בלייר גת נירית בלייר, מנכ"לית התנועה לחופש המידע. בת 42 , צילום: סיגל בלייר גת

"לולא המעקב הקפדני הזה, הדיווחים הללו לא היו נהפכים להרגל בריא וראוי במערכת, ורמת הדיווח לא היתה עומדת ברף המרשים שאליו הגיעה.

"סתיו היא גם אשה צעירה שנאלצת להתנהל בכנסת גברית מאוד, ותמיד יש מי שמתייחסים קודם למראה שלה ולגילה לפני שהם מקשיבים לתוכן הנכון שהיא מייצרת. ולמרות ההערות הרבות והמייאשות שהיא סופגת מיריביה, היא עדיין שם, נלחמת כל יום בשביל ישראל טובה יותר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות