אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קירה רדינסקי: "שינוי התפיסה שמחוללת תמר זנדברג מקדם אותנו צעד בדרך למהפכה של ממש" צילום: תומי הרפז

קירה רדינסקי: "שינוי התפיסה שמחוללת תמר זנדברג מקדם אותנו צעד בדרך למהפכה של ממש"

רדינסקי, המדענית הראשית של ebay ישראל: "גדלתי בבית ללא אב, וחונכתי בידי אמי ודודתי. הן לימדו אותי שאין הבדל בין גברים לנשים, ולכן בכל פעם מחדש אני מופתעת מהתפיסות המאוד מיושנות בחברה"

12.09.2017, 09:35 | דיאנה בחור ניר

"השנה הפכתי אם, ונושא השוויון בהורות נהפך למשמעותי במיוחד עבורי. גדלתי בבית ללא אב, וחונכתי בידי אמי ודודתי. הן לימדו אותי שאין הבדל בין גברים לנשים, ולכן בכל פעם מחדש אני מופתעת מהתפיסות המאוד מיושנות בחברה.

תמר זנדברג, חברת כנסת מטעם מרצ. בת 41, צילום: תומי הרפז תמר זנדברג, חברת כנסת מטעם מרצ. בת 41 | צילום: תומי הרפז תמר זנדברג, חברת כנסת מטעם מרצ. בת 41, צילום: תומי הרפז

"מהמקום הזה בחרתי בח"כ תמר זנדברג, שהחוק שהיא העבירה לפני כשנה, להעניק חופשת לידה לאבות, מאפשר לנו התחלה מבטיחה בדרך לשוויון אמיתי.

ד"ר קירה רדינסקי, המדענית הראשית של ebay ישראל, יזמת הייטק ופרופסור אורחת בטכניון. בת 31, צילום: יאיר שגיא ד"ר קירה רדינסקי, המדענית הראשית של ebay ישראל, יזמת הייטק ופרופסור אורחת בטכניון. בת 31 | צילום: יאיר שגיא ד"ר קירה רדינסקי, המדענית הראשית של ebay ישראל, יזמת הייטק ופרופסור אורחת בטכניון. בת 31, צילום: יאיר שגיא

"הורות היא לא תפקיד האשה, אלא תפקידם של שני ההורים. שינוי התפיסה המיושנת הזאת יכול ליצור מהפכה. אני נתקלת בגברים שלא ייקחו חופשת לידה, גם אם הם משתכרים פחות מבת זוגם, רק בגלל תפיסות חברתיות הרואות בהורות אחריות נשית בלעדית. ולכן המהלך שקידמה תמר הוא צעד נכון בדרך למניעת אפליה וניפוץ תקרת הזכוכית שמונעת קידום של נשים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות