אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מסע האימים של השף רפי כהן בסניף בנק לאומי: הקללות, האלימות והאיומים צילום: אוראל כהן

מסע האימים של השף רפי כהן בסניף בנק לאומי: הקללות, האלימות והאיומים

כתב אישום שהוגש היום נגד השף המפורסם מפרט כיצד הגיע לסניף בן יהודה של בנק לאומי בת"א כדי למחות על עצירת האשראי שניתן לו. "אני אהרוג אתכם", הוא אמר לעובדי הסניף. "רוצחת", הטיח במנהלת והפיל את מסך המחשב שלה

08.09.2017, 15:10 | ענת רואה

יומיים לאחר שהשף רפי כהן שב לישראל ונעצר, הוגש נגדו היום בצהריים כתב אישום על התפרעות חמורה שביצע לפני שעזב את הארץ בסניף של בנק לאומי, עקב הקשיים הכלכליים אליהם נקלע.

קראו עוד בכלכליסט

לפי כתב האישום, באמצע מרץ 2017 בשעת צהריים הגיע כהן לסניף בנק לאומי ברחוב בן יהודה בתל אביב, וזאת בעקבות זעמו על עובדי הבנק שסירבו לתת לו אשראי נוסף בחשבונו.

השף רפי כהן. אלימות ואיומים, צילום: אוראל כהן השף רפי כהן. אלימות ואיומים | צילום: אוראל כהן השף רפי כהן. אלימות ואיומים, צילום: אוראל כהן

כתב האישום מגולל מסכת התפרעויות של כהן בסניף, כאשר הוא עלה לקומה השנייה והחל לרוץ, אחז בידו פח פלסטיק, השליך אותו לעבר אחד מהבנקאים, הפיל את מחשבו המשרדי וצעק לעברו: "אתם לא תחסמו לי את החשבון". בהמשך הלך כהן לחדרה של מנהלת הסניף, בדרכו אליה הפיל מחשב נוסף וצעק לעבר עובדי הסניף "אני אהרוג אתכם אתם לא יודעים עם מי אתם מתעסקים".

כהן כינה את מנהלת הסניף "רוצחת", ולפי כתב האישום הפיל גם את מסך המחשב שלה והמקלדת וכן את הטלפון המשרדי, פיזר מהשולחן מסמכים רבים ואף ניסה להרים את השולחן המשרדי כולו ולהפוך אותו, אך ללא הצלחה. כל זאת נטען נעשה תוך שכהן מאיים על המנהלת "חכי מה אני אעשה לך, יש לך משפחה, כולם עוד ישמעו על זה".

בטרם הספיק כהן להיחקר במשטרה על מעשיו, הוא עזב את הארץ (בכתב האישום נטען כי כהן עזב את ישראל 6 שעות לאחר ההתפרעות) וחזר אליה רק שלשום. במהלך השהות בחו"ל נטען כי כהן יצר קשר טלפוני עם בנקאי במחלקה העסקית של הבנק ואיים עליו שיגיע לסניף ויזרוק על העובדים עוד פחים.

לפי הנטען, כהן אמר שאם לא יצליח למשוך כסף הוא לא רוצה להגיד לבנקאי מה יעשה וכי הוא יתחרט על זה. "אם אני הייתי בתא עכשיו הייתי מסיים במעשיהו לכל החיים נשבע לך, בשביל זה אני גם לא בא לארץ. אם אני בא לארץ אני חונק אותך. אתה לא מכיר אותי, אני אצא מזה גם חלק, אתה יודע למה, יש לי את התעודות של משוגע. איזה מזל יש לכם, תעודה של שף אין לי אבל שתי תעודות של משוגע יש לי... אתם תראו איך עוד כמה ימים נכנס לכם מישהו ושופך שני דליים של צבע שמן על כל הדלפקים, אני אשבית לכם את הסניף , אני אשבית אותו.. אני אחנוק אותך".

בגין כל אלו ותיאורים נוספים המופיעים בכתב האישום מואשם כהן בעבירות של איום, התנהגות פרועה במקום ציבורי והטרדה באמצעות מתקן בזק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות