אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Insert מתמזגת עם Pendo האמריקאית צילום: סיוון שחור

Insert מתמזגת עם Pendo האמריקאית

סכום העסקה טרם נחשף; החברה הישראלית פיתחה פלטפורמה לניהול יישומי מובייל ללא תכנות ותהפוך למרכז הפיתוח הראשון של Pendo מחוץ לארה"ב. במקביל לפרסום העסקה, הודיע המייסד שחר קמיניץ על פרישתו מאינסרט

10.09.2017, 14:31 | אמרל ונקרט

Pendo האמריקאית רכשה את הסטארט-אפ הישראלי Insert. סכום הרכישה טרם פורסם; החברה מתל אביב תהפוך למרכז הפיתוח הראשון של Pendo מחוץ לארה"ב.

קראו עוד בכלכליסט

פנדו, שגייסה עד היום 58.6 מיליון דולר לפי נתוני CrunchBase הוקמה ב-2013 בראלי, צפון קרוליינה. היא מפתחת ומשווקת פלטפורמה לניהול שירותים מקוונים.

שחר קמיניץ, ממייסדי אינסרט, צילום: סיוון שחור שחר קמיניץ, ממייסדי אינסרט | צילום: סיוון שחור שחר קמיניץ, ממייסדי אינסרט, צילום: סיוון שחור

Insert הוקמה ב-2015 על ידי שחר קמיניץ וירון גולדברג, מייסדי חברת וורקלייט שעסקה בפיתוח של אפליקציות מובייל ונמכרה ל-IBM ב-2012. החברה עוסקת בפיתוח ושיווק של פלטפורמה שמאפשרת ניהול אפליקציות מובייל ללא תכנות. עד היום גייסה החברה כ-15 מיליון דולר. על המשקיעים בחברה נמנים שלמה קרמר ורקש לונקאר.

עם השלמת המיזוג, תציע פנדו ללקוחותיה מוצרים בתחום ניהול לקוחות, חוויית משתמש ואנליטיקס לווב ולמובייל. "יכולות המובייל של אינסרט משלימות את הגישה של פנדו לפיתוח אפליקציות ווב", אמר מנכ"ל פנדו, טוד אולסון בהודעה לעיתונות. "ביחד שתי הפלטפורמות יספקו מענה מלא ללקוחותינו".

במקביל לפרסום העסקה, הודיע מייסד ומנכ"ל אינסרט שחר קמיניץ בעמוד הפייסבוק שלו על פרישתו מהחברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות