אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בריטניה: הכלב אכל קראק והרג את בעליו מול צוות הצילום של ה-BBC צילום: שאטרסטוק

בריטניה: הכלב אכל קראק והרג את בעליו מול צוות הצילום של ה-BBC

מריו פריבויטוס שהשתתף בצילומי סדרה תיעודית על סמים הותקף על ידי הכלב שלו. על פי ההשערות, התקף אפליפסיה שעבר פריבויטוס הצית את ההתנהגות האגרסיבית בכלב שהיה תחת השפעת הסם

13.09.2017, 12:37 | שירות כלכליסט

כלב סטפורדשייר בול טרייר, שככל הנראה צרך סם מסוג קראק, תקף ושיסע את בעליו בעת שצילם סרט תיעודי על סמים.

מריו פריבויטוס, בריטי בן 41 שעבד בתחום ה-IT, הותקף על ידי כלבו ומת בבית החולים זמן קצר לאחר מכן. הוא נפצע קשות בפניו ובצווארו, מיתרי הקול שלו שוסעו והוא דימם בכבדות.

פריבויטוס השתתף בצילומי הסדרה התיעודית Drugs Map Britain. בלילה שבו מת צרך פריבויטוס קוקאין ולאחר מכן חש ברע וסבל מהתקף אפילפסיה. הכלב תקף את בעליו בעת ששכב במיטה.

כלב סטפורדשייר בול טרייר, צילום: שאטרסטוק כלב סטפורדשייר בול טרייר | צילום: שאטרסטוק כלב סטפורדשייר בול טרייר, צילום: שאטרסטוק

"בשתן של הכלב נתגלה סם בכמות הגבוהה פי שמונה מהמותר בנהיגה לבני אדם", אמר ל"אינדיפנדנט" ניקולאס קרמייקל, טוקסולוג וטרינרי. קרמייקל מצא קוקאין ומורפיום בשתן של הכלב. "ברור שהכלב אכל מהסמים או נשם את העשן שלהם, ויש להניח שזה מה שהשפיע על התנהגותו".

צוות הצילום של ה-BBC בביתו של פריבויטוס בצפון לונדון הזעיק אמבולנס וניסה להרחיק את הכלב, שנעל את לסתותיו על צווארו של פריבויטוס בן ה-41. הצוות נלכד בדירה למחצית השעה ולמשטרה נדרשו עשר דקות לפרוץ את הדלת.

ניתוח הגופה מעלה את האפשרות שהתקף האפילפסיה של בעליו הצית את ההתנהגות האגרסיבית בכלב שהיה תחת השפעת סמים. הכלב צפוי להמתה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

83 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

83.
תקשורת סתם נטפלת לפיטבולים
פיטבולים אלו הכלבים הכי מתוקים שיש. לצערי כל כלב חזק יכול לגרום נזק במיוחד אם תיתן לכלב קראק. על פי סטטיסטקה אמיתית הכלבים שנושכים ופוגעים הכי הרבה אלו לברדור ורועה גרמני. כלבי פיטבול בגידול נכון מסתדרים עם כולם. הכלב שלי מסתדר עם חתולים. כשתגדל את הכלב כמו שצריך עם גבולות ברורים ואהבה ותפרק לו את האנרגיה הדרושה תקבל את כלב המשפחה הטוב ביותר שיש מניסיון עםמעבודה עם גזעים אחרים.
מארק  |  29.09.19
82.
לסיכום:
הטוקבקיסטים פה מתחלקים לשני סוגים: הראשון - אנשים רפי שכל שאין להם טיפת ידע בשום דבר, לא בכלבים, לא בבני אדם, שחשיבתם מבוססת על דעות קדומות וגניבות דעת. השני - אנשים אינטליגנטים, בעלי ניסיון וידע, כאלה שקוראים ספרים ולא מונעים מדעת קהל ופסיכולוגיה בשקל שקראו במדיה כזו או אחרת... תנו לחיות לחיות (ובשקט)
מכביסט  |  03.10.18
לכל התגובות