אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר 20 שנה: מנכ"ל מרכז המו"פ של מיקרוסופט בישראל, יורם יעקובי, עוזב את החברה צילום: אוראל כהן

לאחר 20 שנה: מנכ"ל מרכז המו"פ של מיקרוסופט בישראל, יורם יעקובי, עוזב את החברה

יורם יעקובי הודיע הבוקר על החלטתו לעובדים - וצפוי להישאר בתפקידו עד סוף שנה; לדבריו, הוא עוזב את מיקרוסופט ל"אתגרים חדשים"

14.09.2017, 11:42 | רפאל קאהאן

מנכ"ל מרכז המחקר והפיתוח של מיקרוסופט בישראל, יורם יעקובי, החליט לסיים את תפקידו בסוף השנה, לאחר 20 שנה במיקרוסופט ו-6.5 שנים כמנכ"ל מרכז המחקר והפיתוח בישראל.

יעקובי לא ציין מה היתה הסיבה שהביאה לפרישתו. עד כה לא נמסר מי עשוי להחליף אותו בתפקיד - שנחשב לאחד החזקים בתחום ההייטק הישראלי. הוא ימשיך לנהל את המרכז עד סוף השנה הנוכחית. יעקובי ציין שהוא עוזב את המרכז והחברה סופית ל"אתגרים חדשים", אך לא ציין מהם עשויים להיות.

מרכז המו"פ הישראלי של מיקרוסופט הוקם לפני 25 שנה, וב-2007 עבר למשרדים נפרדים מאלה של מיקרוסופט ישראל בהרצליה - ופעילותו נהפכה לעצמאית. למרכז יש כמה אתרים בישראל, בין היתר בחיפה ונצרת.

יעקובי נחשב כמנהל שהזניק את מרכז הפיתוח של מיקרוסופט בישראל ושם את הפעילות שלו על המפה העולמית של ענקית התוכנה. "זו לא היתה החלטה פשוטה לעזוב", מסביר יעקובי במכתב שנשלח הבוקר לעובדים. "במשך השנים גדלנו לכ-1,000 מהנדסים. בנינו מוצרים כגון PowerBI, הגרסה המקוונת של אקסל וכן חלקים מקורטנה (הסייעת הדיגיטלית של מיקרוסופט, ר"ק)".

ביולי הודיעה החברה שהיא מקימה קמפוס חדש שיתפרש על פני כ-45 אלף מ"ר שיאכלס את משרדי מיקרוסופט ישראל וכן את מרכז הפיתוח. הבניין החדש ימוקם באזור התעשייה הדרומי של הרצליה, בסמוך למשרדי מרכז הפיתוח כיום. 

יורם יעקבי, צילום: אוראל כהן יורם יעקבי | צילום: אוראל כהן יורם יעקבי, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות