אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ועידת לונדון

יו"ר בורסת לונדון: "נמשיך להביא משקיעים בינלאומיים לחברות ישראליות שנסחרות אצלנו"

חוויאר רולט שיבח את ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת, בוועידת כלכליסט בלונדון: "העבודה שלו בעיר זו דוגמה לאיך שני עולמות, הציבורי והפרטי, יכולים לעבוד ביחד ולשתף פעולה באופן שיוצר משרות וערך"

14.09.2017, 13:30 | עומר כביר, לונדון

"לונדון תמשיך להביא משקיעים בינלאומיים לחברות ישראליות שנסחרות בבורסה שלנו. יש כאן אקוסיסטם שלם" – כך אמר יו"ר בורסת לונדון, חוויאר רולט, בוועידת כלכליסט בלונדון, שנערכת היום במתחם קמדן מרקט.

רולט פתח את דבריו בחלוקת שבחים לראש העיר ירושלים, ניר ברקת, שדיבר לפניו. "העבודה שלו בעיר זו דוגמה לאיך שני עולמות, הציבורי והפרטי, יכולים לעבוד ביחד ולשתף פעולה באופן שיוצר משרות וערך. אחד הדיונים הגדולים בחברה היום הוא לא רק יצירת משרות, ובריטניה היא כלכלה עם תעסוקה מלאה, אלא גם סוג המשרות. צריך משרות טובות, שמחדשות ונותנות ערך".

חויאר רולט, צילום: אוראל כהן חויאר רולט | צילום: אוראל כהן חויאר רולט, צילום: אוראל כהן

לאחר מכן ביקש רולט להזכיר את תרומתו של נשיא המדינה לשעבר, שמעון פרס ז"ל, לתעשיית ההייטק הישראלית: "הוא תרם לתעשיית ההייטק שמיוצגת על ידי כמה מהמוחות המבריקים ביותר מישראל שנמצאים כאן היום. אני רוצה גם להודות לממשלות בריטניה וישראל על מאמציהן ליצירת שיתופי פעולה בין שתי המדינות. הן עובדות בצמוד כדי לקרב את המדינות עוד יותר".

כן הזכיר רולט את החשיבות של בורסת לונדון בכלכלה העולמית, והוסיף: "אנחנו הפלטפורמה הראשונה שפועלת על בסיס פאן-אירופאי, ומסייעים גם לחברות ישראליות לפגוש משקיעים ולגייס הון וחוב ארוך טווח".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות