אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלמה נדל"ן רוכשת נכס באזור התעשייה סגולה תמורת 41.5 מיליון שקל צילום: אסף לב

שלמה נדל"ן רוכשת נכס באזור התעשייה סגולה תמורת 41.5 מיליון שקל

זרוע הנדל"ן של קבוצת שלמה, בניהולו של ישראל רייף, תשכיר את הנכס לשלמה יבוא רכב, יבואנית מותג הרכב הגרמני אופל, שתקים בו מרכז שירות

17.09.2017, 12:18 | אמיר רוזנבאום

חברת שלמה נדל"ן, זרוע הנדל"ן של קבוצת שלמה בניהולו של ישראל רייף, דיווחה היום (א') למשקיעיה על רכישת נכס באזור התעשייה סגולה בפתח תקווה תמורת 41.5 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

הנכס, שאינו מושכר ברובו, הינו בשטח עילי בנוי של כ-5,000 מ"ר וקומה תת קרקעית אחת בשטח של כ-4,200 מ"ר הכוללת כ-110 מקומות חנייה ועוד כ-40 חניות חיצוניות ושטחים תפעוליים. לפי הדיווח של החברה לבורסה, הנכס נמכר לחברה במצבו "AS-IS" כאשר מרביתו מצוי ברמת מעטפת, למעט חלק בשטח כולל של כ-400 מ"ר (כ-7%) – המושכר לסוכנות סובארו.

ישראל רייף , צילום: אסף לב ישראל רייף | צילום: אסף לב ישראל רייף , צילום: אסף לב

במקביל לרכישה, שלמה נדל"ן הגיעה להבנות עם זרוע אחרת של הקבוצה, שלמה יבוא רכב (יבואנית מותג הרכב הגרמני אופל), להשכרת 1,850 מ"ר (כ-40% מהמתחם) תמורת 120 אלף שקל בחודש. האחרונה צפויה להקים בנכס מרכז שירות. בנוסף, החברה דיווחה כי היא מנהלת מו"מ עם מספר שוכרים נוספים להשכרת שטחים נוספים בנכס.

שלמה נדל"ן תשלם על הנכס האמור כ-13 מיליון שקל במזומן והיתרה, כ-28.5 מיליון שקל, תמומן באמצעות הלוואה שתילקח מהמוכרים עצמם. ההלוואה תישא ריבית בשיעור של כ-2.6% והיא תיפרע בשלושה תשלומים שנתיים שווים. לצורך הבטחת ההלוואה, יירשם שעבוד ומשכון לטובת המוכרים על זכויות החברה בנכס.

"אנו ממשיכים ברכישה, פיתוח והשבחה של נכסי נדל"ן מניב איכותיים באירופה ובישראל, אמר ישראל רייף, יו"ר דירקטוריון חברת שלמה נדל"ן. לדבריו, רכישת הנכס תואמת את הקריטריונים להשקעה של החברה: מיקום ונכס אטרקטיבי עם פוטנציאל השבחה, ואיתור שוכרים לטווח ארוך.

הנכס של שלמה נדל"ן באזור תעשיה סגולה בפ"ת, צילום: שלמה נדלן הנכס של שלמה נדל"ן באזור תעשיה סגולה בפ"ת | צילום: שלמה נדלן הנכס של שלמה נדל"ן באזור תעשיה סגולה בפ"ת, צילום: שלמה נדלן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות