אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
OmniNet תספק כרטיסי גירוד עם מציאות רבודה ללוטו אוהיו צילום: PayMax

OmniNet תספק כרטיסי גירוד עם מציאות רבודה ללוטו אוהיו

הטכנולוגיה שמושכת אליה את חברות הטכנולוגיה הענקיות מוטמעת בכרטיסי הגירוד של החברה האמריקאית ישראלית. יצרנית הכרטיסים PayMaxs חתמה הסכם עם מפעל הלוטו מהגדולים בארה"ב עם מחזור שנתי של 5 מיליארד דולר

18.09.2017, 16:24 | שירות כלכליסט

חברת PayMaxs מקבוצת OmniNet, זרוע ההשקעות של משפחת נזריאן וקדישא מלוס-אנג'לס, מרחיבה את שיווק כרטיסי גירוד בטכנולוגיית מציאות רבודה. החברה המתמחה בטכנולוגיות לשוק הלוטו וכרטיסי הגירוד, תספק גם ללוטו אוהיו את הכרטיסים המתקדמים.

קראו עוד בכלכליסט

העסקה הקודמת של החברה בארה"ב נחתמה עם לוטו ניו יורק שהחל לשווק את הכרטיסים לתושבי מדינת ניו יורק לפני שנה. עד כה, נמכרו כרטיסים מבוססי הטכנולוגיה המתקדמת בהיקפים של עשרות מיליוני דולרים. לפני שלושה חודשים חתמה החברה עסקה נוספת עם לוטו וסט הגרמני בהיקף של מיליוני שקלים.

כרטיס לוטו עם טכנולוגיית מציאות רבודה, צילום: PayMax כרטיס לוטו עם טכנולוגיית מציאות רבודה | צילום: PayMax כרטיס לוטו עם טכנולוגיית מציאות רבודה, צילום: PayMax

לוטו ניו-יורק, נמנה מגופי הלוטו הגדולים בעולם. בשנת 2015 עמד מחזור המכירות של הלוטו על 9.2 מיליארד דולר והוא הראשון בארה"ב לשווק את כרטיסי המציאות הרבודה של PatMaxs, ובעקבותיו הצטרף לוטו אוהיו שהינו לוטו מהגדולים בארה"ב עם מחזור מכירות שנתי של 5 מיליארד דולר.

ד"ר אסף אברהמי מנכ"ל PayMaxs , צילום: יח"צ ד"ר אסף אברהמי מנכ"ל PayMaxs | צילום: יח"צ ד"ר אסף אברהמי מנכ"ל PayMaxs , צילום: יח"צ

PayMaxs האמריקנית, מתחילת 2016 בניהולו של דוקטור אסף אברהמי, מחזיקה בידיה פטנטים בלעדיים על שימוש במציאות רבודה (AR) בכרטיסי גירוד וכרטיסי לוטו. בכרטיסים אלה חוויית המשחק עשירה בהרבה, ומציגה לשחקן משחקונים תלת ממדים על גבי הכרטיס.

הטכנולוגיה מביאה חדשנות לתחום השמרני של תעשיית הלוטו, ומעוררת עניין ברחבי בעולם. מטה החברה ממוקם בלוס אנג'לס ומרכז הפיתוח של PayMaxs ממוקם בפתח-תקווה. "המשך הצלחת הטכנולוגיה שלנו בעולם היא הוכחת יכולת אדירה של PayMaxs והחתימה עם לוטו אוהיו מחזקת את אחיזתנו בשוק האמריקאי", אמר אברהמי.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות