אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ההרשמה הסתיימה: 24.5 אלף ניגשו להגרלת מחיר למשתכן בתוך שבועיים צילום: אוראל כהן, ענבל מרמרי

ההרשמה הסתיימה: 24.5 אלף ניגשו להגרלת מחיר למשתכן בתוך שבועיים

מדובר בהגרלת הענק השנייה שפרסם משרד האוצר הכוללת 11.5 אלף דירות ב-22 ישובים. הודעות הזכייה צפויות להימסר בתאריך ה-31 לאוקטובר

19.09.2017, 13:10 | ענת דניאלי

הסתיימה ההרשמה: בתוך שבועיים נרשמו להגרלה הגדולה השנייה של מחיר למשתכן 24,428 זכאים - כך עולה מנתוני ההרשמה שנקלטו עד הבוקר במשרד האוצר (ג'). ההרשמה להגרלה זו נסגרה בחצות לאחר שנפתחה בתחילת החודש. הודעות הזכייה צפויות להימסר בתאריך ה-31 לאוקטובר.  

קראו עוד בכלכליסט

ההגרלה הנה של 11.5 אלף דירות ב-22 ישובים.

ההגרלות הכי מבוקשות בהרשמה לפי סדר יורד הן: ראשון לציון, מודיעין, בית שמש, בית דגן, אור יהודה, נתניה ושוהם. בנוסף, נרשמו מעל ל-7,000 בני מקום נרשמו להגרלות ביישובים הבאים על פי סדר יורד: ראשון לציון, בית שמש, רמת גן, יבנה, נתניה ואשקלון.

בהגרלת הענק הראשונה היו כ-15 אלף דירות (וליתר דיוק 14,719 דירות) ב-24 יישובים ונרשמו אליה 41,856 זכאים, מהם 12,634 בני מקום.

ממשרד האוצר ציינו כי במהלך התקופה הקרובה תשלח הודעה לזכאים שנרשמו להגרלות במסגרת ה"הגרלה הגדולה", שתפרט את ההגרלות אליהן הם רשומים, כך שיוכלו לוודא שאכן נרשמו לכל ההגרלות שהיו מעוניינים ובמסגרת זו יוכלו לשנות את המיקומים שביקשו. כמו כן, ב-24 לספטמבר תיסגר ההרשמה לסדרה ב'.

שר האוצר משה כחלון מסר היום: "לא היה לנו ספק שהזוגות הצעירים ימשיכו להביע אמון מלא בתוכנית, למרות כל הגורמים האינטרסנטים שמנסים לפגוע בה. מה שמוכיח שוב ושוב - הזוגות הצעירים הם קבוצת הלחץ הגדולה והחשובה בישראל".

ההכרזה על ההגרלה הגדולה של תכנית מחיר למשתכן  בחודש יוני, צילום: תומי הרפז ההכרזה על ההגרלה הגדולה של תכנית מחיר למשתכן בחודש יוני | צילום: תומי הרפז ההכרזה על ההגרלה הגדולה של תכנית מחיר למשתכן  בחודש יוני, צילום: תומי הרפז

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות