אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איחור אופנתי: ג'ימייל למד סוף כל סוף להמיר כתובות וטלפונים לקישורים

איחור אופנתי: ג'ימייל למד סוף כל סוף להמיר כתובות וטלפונים לקישורים

אפליקציית ג'ימייל למובייל וכן גרסאות האינטרנט זכו לתכונה שכבר קיימת ברוב המוחלט שלהמתחרים, המרה אוטומטית של כתובות, מספרי טלפון וכתובות מייל לקישורים

19.09.2017, 13:35 | יואב סטולר

ג'ימייל מתחדש בתכונה שממירה כתובות, טלפונים, מיילים ואנשי קשר לקישורים. גוגל, המפעילה את שירות הדואר האלקטרוני מהפופולרי בעולם, הודיעה כי היא סופסוף מאפשרת את התכונה הזו למרות שהיא כבר קיימת אצל המתחרים מזה זמן רב.

קראו עוד בכלכליסט

התכונה החדשה תחסוך את הצורך בהעתקה והדבקה. כך למשל לחיצה על כתובת שתופיע בסימון כחול המדגיש כמדובר בלינק תוביל לפתיחת גוגל מפות בכתובת המבוקשת. כמו כן, עבור מספרי טלפון יעשה הליך דומה ביישומי השיחות ואנשי הקשר.

ג ג'ימייל יזהה סוף סוף קישורים לכתובות, טלפונים ומיילים ג

עם זאת, גם באיחור כה ניכר הבשורה הזו עדיין לא מיושמת בשטח. הטמעתו של השינוי תקח עוד מספר ימים ועל פי המדיניות של גוגל זו אמורה לפעול גם באנגלית וגם בעברית. חבל שלפי הדוגמה נראה כי האלגוריתם שמפעילה החברה יידרוש את הקידומת "כתובת:" בכדי לזהות כי אכן מדובר ברצף אותיות הדורש קישוריות.

ואולם, ייתכן שמדובר בהדגמה בלבד והתוספת החדשה-ישנה לא תזדקק לכזו רמה של "האכלה בכפית". התכונה תתאפשר גם באפליקציות המובייל של השירות וכן בגרסאות האינטרנט כולל גרסת אינבוקס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות