אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גיוס של 25 מיליון דולר לאקווה סקיוריטי

גיוס של 25 מיליון דולר לאקווה סקיוריטי

הסטארט-אפ הישראלי מתמחה באבטחה של קונטיינרים וירטואליים למחשוב ענן. הגיוס התבצע בהובלת Lightspeed Venture Partners ובשיתוף משקיעים נוספים כגון שלמה קרמר, מיקרוסופט ו-TLV Partners

19.09.2017, 15:02 | הגר רבט
אקווה סקיוריטי הישראלית, שפיתחה מוצר לאבטחת קונטיינרים וירטואליים, הודיעה היום (ג') על סבב גיוס שני של 25 מיליון דולר בהובלת Lightspeed Venture Partners. בסבב השתתפו גם המשקיעים הקיימים Microsoft Ventures, TLV Partners ושלמה קרמר, והוא מביא את סך ההשקעה בחברה ל- 38.5 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

המעבר לשימוש בתשתיות ענן בתחום פיתוח התוכנה הוליד את השימוש בקונטיינרים וירטואליים, המבוססים על חלוקת תוכנה ליחידות עצמאיות ומאפשרים הפעלה מהירה, גמישות בפיתוח וחסכון במשאבים. "זו תשתית שמאפשרת לארגונים 'לארוז' את הקוד כדי לעשות את המעבר לענן בצורה מוצלחת יותר" מסביר דרור דוידוף, מייסד משותף ומנכ"ל אקווה.

אקווה סקיוריטי הוקמה לפני שנתיים, באוקטובר 2015, על ידי דרור דוידוף (מנכ"ל) ואמיר ג'רבי (CTO). המשקיעים הראשונים בה היו שלמה קרמר וקרן TLV פרטנרס. "מתרחש שינוי משמעותי בשוק שמספק לנו הזדמנות יוצאת דופן לגדילה" אומר דוידוף לכלכליסט. "אנחנו נהנים מיתרון הראשוניות ורוב המתחרים שלנו הם סטארט-אפים צעירים. ברגע שהחברות הגדולות יראו שיש כאן שוק גדול, גם הן יתחילו להיכנס לתחום".

מייסדי אקווה סקיוריטי מימין דרור דוידוף ואמיר ג מייסדי אקווה סקיוריטי מימין דרור דוידוף ואמיר ג'רבי CTO מייסדי אקווה סקיוריטי מימין דרור דוידוף ואמיר ג

לאקווה יש כיום עשרות לקוחות וביניהם גם כמה מחברות השירותים הפיננסים וחברות התוכנה הגדולות בעולם. "במהלך השנתיים האחרונות המגמה של מעבר לענן תפסה תאוצה אדירה והקונטיינרים התגלו ככלי פנטסטי. אבל אם פעם אבטחה הייתה משהו שעושים בדיעבד, אחרי פיתוח המוצר, היום היא מוטמעת בתהליך מהשלב הראשון", אומר דוידוף.

המוצר של אקווה מאפשר לארגונים לזהות ולמנוע פעילות חשודה והתקפות בזמן אמת, לאכוף את מדיניות האבטחה של הארגון ולעמוד בדרישות הרגולציה. כיום יש לחברה 60 עובדים, במרכז הפיתוח בתל אביב, בבוסטון ובסן פרנסיסקו, ובעקבות הסבב הנוכחי היא מרחיבה את מרכז הפיתוח בתל אביב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות