אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מדיוונד גייסה 22 מיליון דולר - בהנחה של 18% צילום: אילן בשור

מדיוונד גייסה 22 מיליון דולר - בהנחה של 18%

בסבב משתתפים בעלי המניות המרכזיים של מדיוונד יחד עם משקיעים חדשים, והוא נועד לממן את את ניסויי שלב 3 בתרופת ה-EscharEx לטיפול בפצעים כרוניים

19.09.2017, 18:42 | דרור רייך

חברת מדיוונד, הנסחרת בארה"ב, הודיעה היום כי גייסה 22 מיליון דולר ממשקיעים בארה"ב ובישראל. מדובר על 4.4 מיליון מניות במחיר של 5 דולר למניה, דיסקאונט של של 18% על מחיר הסגירה של המניה אתמול שמושך אותה כעת בוול סטריט לירידה דומה.

קראו עוד בכלכליסט

בסבב משתתפים בעלי המניות המרכזיים של מדיוונד יחד עם משקיעים חדשים נוספים. מטרת הגיוס היא לממן את תכניות המחקר והפיתוח של מדיוונד ובעיקר את ניסויי שלב 3 בתרופת ה-EscharEx לטיפול בפצעים כרוניים ובפצעים קשיי ריפוי שהחברה מתכננת לפתוח בשנה הבאה בארה"ב.

תרופה של מדיוונד תרופה של מדיוונד תרופה של מדיוונד

מוקדם יותר השנה, סיימה בהצלחה החברה ניסוי שלב 2 ב-EcharEx, אשר תוצאותיו הדגימו את יעילות ובטיחות הטיפול במוצר. ה-EscharEx מבוסס על הטכנולוגיה המוגנת בפטנטים של מדיוונד בתחום האנזימתי, המשמשת גם בתרופת NexoBrid שכבר אושרה על ידי רשויות הבריאות בישראל ובאירופה להסרת הרקמה המתה (הטריה) בכוויות, ונבדקה על אלפי חולים.

מדיוונד היא חברה ביוטכנולוגית המתמקדת בפיתוח, ייצור ומסחור של תרופות לטיפול בכוויות ופצעים כרוניים. החברה פועלת מיבנה ונסחרת בנאסד"ק. בעלת השליטה בחברה היא כלל ביוטכנולוגיה מקבוצת כלל תעשיות של לן בלווטניק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות