אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
השירות החדש של וולמארט: שליח שיכניס את המוצרים לדירה ויסדר אותם במקרר צילום: Walmart

השירות החדש של וולמארט: שליח שיכניס את המוצרים לדירה ויסדר אותם במקרר

ענקית הקמעונאות ממשיכה במאמצים להתחרות באמזון. החברה הודיעה על שותפות עם סטארט-אפ המפתח מנעולים חכמים, שיאפשרו לשליח להיכנס לבית הלקוח, לסדר את המצרכים במקרר ואז לעזוב את הבית והדלת תינעל אחריו

24.09.2017, 11:23 | שירות כלכליסט

וולמארט ממשיכה במאמציה להתחרות באמזון, ובוחנת שירות חדש של משלוחים, שיכלול את סידור המצרכים במקרר כשהלקוח לא בבית. ביום שישי הכריזה ענקית הקמעונאות על שותפות עם אוגוסט הום (August Home), סטארט-אפ המפתח מנעולים חכמים, שיוכל לאפשר לשליח להיכנס לבתי הלקוחות ולסדר את המצרכים במקרר.

 

וולמארט תפתח בפיילוט לשירות באזור עמק הסיליקון אצל מספר קטן של לקוחות אוגוסט הום, שהסכימו להשתתף. "תחשבו על זה – מישהו אחר עושה את הקניות עבורכם ומסדר אותם", מסר סלואן אדלסטון, סגן נשיא בוולמארט לענייני אסטרטגיית מסחר מקוון ופעילות עסקית. הוא פירט גם את שלבי המשלוח, ולדבריו לנהגים יהיה קוד חד פעמי שיאפשר להם לפתוח את הדלתות הנעולות של לקוחות אוגוסט הום במקרה והלקוח לא בבית. לאחר מכן הם יפרקו את המשלוח בכניסה ויסדרו את המצרכים במקרר, כשיסיימו יעזבו והדלת תינעל אחריהם.

השליח נכנס לבית, צילום: Walmart השליח נכנס לבית | צילום: Walmart השליח נכנס לבית, צילום: Walmart

הלקוחות יקבלו הודעה כשהנהג מצלצל בדלת, מצלמות האבטחה של אוגוסט הום יאפשרו להם אם ירצו לצפות בתהליך כולו דרך אפליקציה בטלפון הנייד.

"מה שאולי נתפס כחדשני היום יהפוך לנורמה מחר", הוסיף אדלסטון. "זה אולי לא יתאים לכל אחד, ובטח שלא כבר עכשיו, אבל ברצוננו להציע ללקוחות את ההזדמנות להשתתף בפיילוט היום ולסייע לנו לעצב כיצד ייראה המסחר בעתיד".

וולמארט הגבירה לאחרונה את ההשקעות שלה במסחר מקוון לנוכח התחרות מול אמזון. ההשקעה מתחילה לשאת פירות והמכירות המקוונות של הרשת צמחו ברבעון השני בשיעור שנתי של 73%. בנוסף לכך בשבוע שעבר הכריזה וולמארט כי תהפוך לקמעונאית היחידה בארה"ב שתאפשר ללקוחות לשלם בבולי מזון על הזמנות מצרכים דרך האינטרנט. החברה הכריזה גם לאחרונה כי תחבור לגוגל כדי לאפשר לקונים לרכוש מוצרים באמצעות מכשירי גוגל הום. במקביל, בפיננשל טיימס דיווחו כי אמזון עובדת על פיתוח מערכת של מצלמות אבטחה לבית שתאפשר ללקוחות להתחבר מרחוק ותתריע במקרים כמו הגעת משלוחים.

השליח מסדר את המצרכים במקרר, צילום: Walmart השליח מסדר את המצרכים במקרר | צילום: Walmart השליח מסדר את המצרכים במקרר, צילום: Walmart

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות