אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מהיום: הנחות באגרת הרישוי לרכב משומש בגין התקנת מערכות בטיחות צילום: pixabay

נחשף בכלכליסט

מהיום: הנחות באגרת הרישוי לרכב משומש בגין התקנת מערכות בטיחות

בעלי מכוניות שיוצרו בין שנת 2000 למאי 2017 יוכלו להתקין בהן מערכות התרעה על אי שמירת מרחק ועל סטייה מהנתיב ולקבל הטבה של 1,500 שקל. בנוסף מגבילה התקנה את מחירי המערכות, ובעקבותיה הודיעו יבואניות מובון ואייוואקס שיוזילו את מערכות הבטיחות שלהן

25.09.2017, 16:16 | תומר הדר

מהיום: בעלי מכוניות משומשות שיחפצו בהתקנה של מערכות בטיחות יוכלו לעשות זאת - וגם לקבל הנחה באגרת הרישוי.

קראו עוד בכלכליסט

היום (ב') נכנסת לתוקף תקנה שנחשפה ב"כלכליסט" לפיה נהגים המחזיקים במכוניות שיוצרו בין שנת 2000 למאי 2017 יוכלו להתקין בהן מערכות בטיחות המתריעות על אי שמירת מרחק וסטייה מנתיב - ולקבל הטבה בסך 1,500 שקל.

על פי התקנה החדשה, סכומי ההחזר יתפרשו על פני שלוש שנים - כאשר בשנה הראשונה יוענקו לנהגים 700 שקל, בשנה השנייה 700 שקל, ובשנה השלישית 100 שקל.

נהגים יוכלו להתקין ברכבם מערכות בטיחות ולקבל הטבה כספית, צילום: pixabay נהגים יוכלו להתקין ברכבם מערכות בטיחות ולקבל הטבה כספית | צילום: pixabay נהגים יוכלו להתקין ברכבם מערכות בטיחות ולקבל הטבה כספית, צילום: pixabay

לפי לשון התקנה החדשה, מחיריהן של מערכות הבטיחות יוגבלו כך שמחירה המירבי של מערכת בטיחות משולבת יעמוד על 2,100 שקל במערכת מבוססת מצלמה, ו-3,650 שקל ברכב בו תותקן מערכת מבוססת רדאר ומצלמה.

בתגובה הודיעו כבר היום שתי יבואניות של מערכות בטיחות - של מובון ושל אייוואקס, שיוזילו את מחירי מערכות הבטיחות ל-2,100 שקל בדיוק. במערכת הבכירה של אייוואקס יוזל המחיר ל3,850 שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות