אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
5 שנים אחרי שהודחה: גילה אדרעי נבחרה שוב ליו"ר הוועד ברכבת צילום: אלעד גרשגורן

5 שנים אחרי שהודחה: גילה אדרעי נבחרה שוב ליו"ר הוועד ברכבת

אדרעי עושה קאמבק מפתיע בתמיכת ההסתדרות - אותו גוף שהדיח אותה מתפקידה, תוך חילופי האשמות קשים

26.09.2017, 12:10 | ליאור גוטמן

חמש שנים לאחר שהודחה מתפקידה על ידי ההסתדרות תוך חילופי האשמות קשים, יו"ר ועד עובדי הרכבת המיתולוגית גילה אדרעי חוזרת לתפקידה הישן, ובתמיכת ההסתדרות. אדרעי נבחרה הלילה לתפקיד והיא תחליף את ניקה שמחוביץ שכיהן בתפקיד זה בשנים האחרונות.

גילה אדרעי. חוזרת לוועד, צילום: אלעד גרשגורן גילה אדרעי. חוזרת לוועד | צילום: אלעד גרשגורן גילה אדרעי. חוזרת לוועד, צילום: אלעד גרשגורן

אדרעי נחשבה בתחילת העשור לאחד מראשי הוועדים המיליטנטיים שהיו בחברות הממשלתיות. היא השביתה את הרכבת פעם אחר פעם, כולל בזמן השקתו של הקו לראשון לציון, השבתה שאילצה את שר התחבורה ישראל כץ לעמוד על הרציף ולהמתין לרכבת שלא הגיע בטקס ההשקה.

אדרעי תקפה בחריפות אז גם את יו"ר הדירקטוריון דאז אורי יוגב (כיום מנכ"ל רשות החברות הממשלתיות) וטענה כי זה בא לחלק "ג'ובים" לחבריו על חשבון רווחת עובדי הרכבת.

מההסתדרות נמסר היום כי יו"ר איגוד עובדי התחבורה, אבי אדרי, כינס את המזכירות הארצית ברכבת לצורך בחירת יו"ר ועד ארצי בחברה. יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן אמר לאחר הבחירות כי "העשייה החברתית למען ציבור העובדים היא זכות גדולה ואני מאחל לוועד הנבחר, בראשות גילה אדרעי, לפעול באחריות ובשיתוף פעולה למען חיזוק עובדי הרכבת והישגים חדשים בקידום רווחתם. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לחברי הוועד היוצא, ובראשותם ניקה שימחוביץ', על עשייה משמעותית ורבת פעלים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות