אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גם השנה: HOT, yes סלקום ופרטנר לא יאפשרו צפייה בשירותי ה-VOD במהלך יום כיפור

גם השנה: HOT, yes סלקום ופרטנר לא יאפשרו צפייה בשירותי ה-VOD במהלך יום כיפור

פלטפורמות השידור בחרו שלא לבקש דיון בנושא של מועצת הכבלים והלוויין והעדיפו להמשיך ולחסום את שירותי ה-VOD במהלך החג. עם זאת , תתאפשר גישה לערוצים המשדרים מחו"ל ולשירותי ההקלטה של המנויים

26.09.2017, 20:13 | אביב גוטר
גם השנה: פלטפורמות השידור הגדולות - HOT, yes סלקום ופרטנר - לא יאפשרו ללקוחותיהן צפייה בשירותי ה-VOD במהלך יום כיפור.

בניגוד לסלקום ופרטנר שאינן מפוקחות לרגולציה בנושא מאחר שהן מעבירות את שידוריהן על גבי האינטרנט, על HOT ו-yes חלה הגבלה לשדר ביום כיפור. עם זאת מדובר בתקנה ישנה של המועצה לשידורי כבלים ולוויין שמתייחסת בעיקר לשידורים לינאריים, כלומר לשידורים בצפייה ישירה.

גם השנה - שירותי ה-VOD ייחסמו ביום כיפור גם השנה - שירותי ה-VOD ייחסמו ביום כיפור גם השנה - שירותי ה-VOD ייחסמו ביום כיפור

עם השנים הטכנולוגיה התפתחה וגם הרגלי הצפייה השתנו, כך שמרבית הצופים בוחרים לצפות בטלוויזיה בצפייה נדחית על ידי הקלטות בצפייה לפי דרישה (VOD). כל הפלטפורמות מציעות ספריית VOD עשירה הכוללת תכנים מגוונים, בהם הפקות מקור, סדרות רכש ותכניות ילדים.

אולם למרות זאת הפלטפורמות המפוקחות אינן מבקשות לשנות את התקנות וגם השנה צפויות לחסום את שירותי ה-VOD, אליהן כאמור יצטרפו סלקום ופרטנר.

בראיון שהעניקה ל"הארץ" יו"ר מועצת הכבלים והלוויין יפעת בן חי שגב שלשום אמרה כי אם בכוונת הפלטפורמות להציע למנוייהם לפתוח את שירותי ה-VOD הם יכולים להגיש בקשה עד אתמול (ב') והיא תקיים דיון דחוף בנושא. למרות ההזמנה גם השנה בחרו הפלטפורמות שלא לבקש לאפשר למנויים גישה ל-VOD.

עם זאת יש לציין כי כל הפלטפורמות יאפשרו לצופים גישה לערוצים המשדרים מחו"ל ולשירותי ההקלטה של המנויים, כולל שירותי catchup המקליטים באופן אוטומטי את כל התכנים של הערוצים הלינאריים הכלולים בתפריט של כל פלטפורמה. כמו כן שירותי נטפליקס בפרטנר יהיו נגישים לצפייה במהלך החג.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
עצומה לא תעזור. תביעה ייצוגית כן
לתבוע את הוט למשל על חיוב יחסי - 24 שעות ומעלה שזה יום/יומיים בהתאם לפרשנות. לפחות יום מתוך חודש כפול 35 שקלים למנוי זה לפחות 1.16 שקל למנוי כפול מספר המנויים שבשירות כפול מספר השנים שניתן לתבוע. רק בכיס הם יבינו. "סטטוס קוו" של עבריינות למעשה צריך להכפיל לא רק בדמי מנוי של VOD, אלא בדמי מנוי ליתר הערוצים שאינם מקבלים שירותי תרגום למשל (כולם).
יהודי ישראלי  |  27.09.17
8.
אני פונה לכל הישראלים במיוחד לקראת יום כיפור
זהו נושא קטן שמסמל כל כך את הבעיה בחיים במדינה שלנו. רוב הציבור, כולל אנשים שצמים וכולל אנשים שלא, אומר לעצמו שמדובר ביום אחד וזה לא נורא עבורם ולמען איחוד המדינה שלא יהיו שירותים כאלה ואחרים. כאן מתחילות הבעיות היותר גדולות שלנו כחברה וכאומה. אף אחד לא מתאמץ לחשוב מה נכון לעשות, מה ראוי מה צודק לטובת הכלל כולל אלה שכן וכולל אלה שלא חלק. המחשבה הזאת, המאמץ ה"נפשי" הזה להתעסק או להחליט החלטות שבאופן אישי לא תורמות לנו, או לאותו רוב - הם הבעיה שלנו כחברה. הרצון האגואיסטי התמים להתעסק בדברים שחשובים רק לנו ולא כמצופה מחברה וממדינה לדאוג גם ל"פרטים הקטנים" שבחיי השגרה - אלה אלה בדיוק יוצרים את הבעיות היותר קשות בחברה ובפילוג. לקראת יום כיפור אנא חישבו על החיים שהקמנו כאן, כמה יפה הדרך שעברנו וכמה חשוב שנשקיע עוד בדרך קדימה. מאחל לכולנו שנה טובה יותר מקודמה, שנה שרואה גם את האחר ומנסה לשפר את חיינו בכל היבט ובאופן יותר יסודי
לא נוטה לטקבק  |  27.09.17
לכל התגובות