אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סופר פארם החלה לעשות משלוחים; העלתה את אתר המכירות שלה לאוויר צילום: אסף עברון

פרסום ראשון

סופר פארם החלה לעשות משלוחים; העלתה את אתר המכירות שלה לאוויר

הרשת השקיעה 10 מיליון שקל בפיתוח אתר הסחר בתהליך שארך שנתיים. לקוחות הרשת יוכלו לבחור בין איסוף אקספרס תוך 3 שעות בלבד מרגע ההזמנה בעלות של 20 שקלים, איסוף רגיל מסניף על-פי בחירת הלקוח 24 שעות לאחר ההזמנה, או משלוח עד הבית

27.09.2017, 10:32 | אורנה יפת

התחרות בין סופר פארם לשופרסל עולה מדרגה. רשת הפארם העלתה לאוויר את אתר הסחר החדש שלה והחלה לבצע משלוחים לבתי הלקוחות. בכך הופכת סופר פארם לקמעונאית הגדולה השניה, אשר פועלת בתחום האי קומרס לצד רשת המזון שופרסל שפעילה כבר מספר שנים בתחום האונליין ורק השנה צפויה, על פי הערכות, לעבור לרווחיות בתחום האונליין.

קראו עוד בכלכליסט

סופר פארם, שמפעילה 230 סניפים, נמצאת בבעלות ליאון קופלר, לאומי פרטנרס (15%) ודיסקונט שוקי הון (10%). הרשת השקיעה 10 מיליון שקל בפיתוח אתר הסחר בתהליך שארך שנתיים. ביוני האחרון עלה האתר לפיילוט וכעת נפתח לקהל הרחב.

סניף של סופר פארם, צילום: אסף עברון סניף של סופר פארם | צילום: אסף עברון סניף של סופר פארם, צילום: אסף עברון

אתר המכירות של סופר פארם עולה לאוויר מספר שבועות לאחר שהממונה על הגבלים עסקיים, מיכל הלפרין, אישרה לרשת הקמעונאות הגדולה בישראל, שופרסל, לרכוש את רשת ניו פארם. שופרסל כבר הקימה מערך ייעודי לטיפול ברשת הפארם החדשה שפועל לפריסה רחבה של סניפי ניו פארם חדשים, במטרה להתחרות באופן מסיבי מול סופר פארם.

לקוחות הרשת יוכלו לבחור בין שלוש אפשרויות: איסוף אקספרס תוך 3 שעות בלבד מרגע ההזמנה בעלות של 20 שקלים, לא משנה מה גובה הקניה. איסוף רגיל מסניף על-פי בחירת הלקוח 24 שעות לאחר ההזמנה, בעלות של 10 שקלים או בחינם מעל קניה ב-100 שקלים. או משלוח עד הבית, עד 24 שעות לאחר ההזמנה בעלות של 30 שקלים. מעל קניה של 300 שקלים המשלוח בחינם.

בפורמט של איסוף עצמי, על פי תקנון המשלוחים של האתר, הלקוח צריך לאסוף את המוצרים תוך שבעה ימי עסקים שכן אם הלקוח לא אוסף את המוצרים, סופר פארם רשאית לבטל את ההזמנה ולחייב אותו בדמי טיפול של סך 14.90 שקל בנוסף לעלות הכנת המשלוח.

עלון המבצעים של הרשת מופיע באתר וגם קופוני הנחה. מחירי האתר אינם זולים ממחירי המוצרים בסניפים, ודווקא בסניפים ניתן למצוא מוצרים במחירים זולים מהאתר מאחר שסניפי סופר פארם מגיבים לתחרות נקודתית באזור בו הם פעילים והמבצעים הייעודיים בסניפים ספציפים לא ניתנים באתר. סופר פארם עתידה למכור באתר גם תרופות ללא מרשם (OTC) ובשלב מאוחר יותר ייכנסו גם תרופות במרשמי קופות החולים, בהתאם למשא ומתן שהיא מנהלת מול הקופות.

לרגל העליה של האתר לאוויר מציעה סופר פארם מבצע על מחירי המשלוחים: איסוף בסניף בחינם, איסוף אקספרס תמורת 20 שקלים ובקנייה מעל 150 שקלים עלות המשלוח תעמוד על 20 שקלים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות