אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שי נבו ועופר גרינבאום צפויים לעזוב את לאומי פרטנרס - לטובת פועלים אי.בי.אי צילום: יורם אשהיים

שי נבו ועופר גרינבאום צפויים לעזוב את לאומי פרטנרס - לטובת פועלים אי.בי.אי

נבו וגרינבאום, מנהלי גוף החיתום של לאומי פרטנרס, עדיין לא התפטרו מתפקידם - אך צפויים לעשות זאת בקרוב. יובילו את פועלים אי.בי.אי במקום ארז גולדשמידט שעזב לפני כחודש לטובת הקמת חברת חיתום חדשה

27.09.2017, 12:47 | אורן פרוינד

עופר גרינבאום ושי נבו, שני המנהלים של גוף החיתום לאומי פרטרנס, חתמו על חוזה עם חברת החיתום פועלים אי.בי.אי לניהול החברה. גרינבאום ונבו עדיין לא הודיעו על התפטרות, אולם אם לא יחולו שינויים של הרגע האחרון הם צפויים לעשות זאת בקרוב.  

קראו עוד בכלכליסט

גרינבאום ונבו יחליפו את המנכ"ל הפורש ארז גולדשמידט, שעזב את פועלים אי.בי.אי לטובת הקמת חברת חיתום חדשה ביחד עם רפי ליפא וגל עמית, הצמד שיזם את ההנפקות של חברות הנדל"ן האמריקאיות בת"א.

מניית פועלים אי.בי.אי מגיבה לידיעה על ההצטרפות הצפויה בזינוק של למעלה מ-20%, לאחר שצנחה ב-50% מאז היוודע על ההתפטרות של גולדשמידט לפני חודש. פועלים אי.בי.אי נמצאת בשליטת בית ההשקעות אי.בי.אי (40.5%) ובנק הפועלים (19.9%).

בחודש האחרון ניסתה הנהלת פועלים אי.בי.אי למצוא מנכ"ל חדש שייכנס לנעליו של גולדשמידט. החברה גייסה את מני בן משה כמועמד מוביל לרשת את תפקיד המנכ"ל, במקרה שהמגעים עם מועמדים בכירים אחרים בענף לא היו מובילים למציאת מנכ"ל חדש.

כאמור, בסופו של דבר נענו גרינבאום ונבו להצעת החברה. עדיין לא ברור מי יחליף את השניים בתפקידם הנוכחי בלאומי פרטנרס.

עופר גרינבאום, צילום: יורם אשהיים עופר גרינבאום | צילום: יורם אשהיים עופר גרינבאום, צילום: יורם אשהיים

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות