אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סריה A: הרייטינג נופל צילום: גטי אימג'ס

סריה A: הרייטינג נופל

בעוד שמספר הצופים במגרשים בעלייה, מספר הצופים בטלוויזיה ירד. נתונים אלה מתפרסמים זמן קצר לפני שפג חוזה זכויות השידור הנוכחי

27.09.2017, 15:24 | שירות כלכליסט
מספר הצופים במשחקי הכדורגל של הליגה האיטלקית ירד ב-3 מיליון בהשוואה לתקופה המקבילה בעונה שעברה.

קראו עוד בכלכליסט

לפי האתר Calcio e Finanza, ששת המחזורים הראשונים בליגה משכו סכום כולל של 35.1 מיליון צופים, זאת לעומת 38.5 מיליון בעונה שעברה., צילום: גטי אימג לפי האתר Calcio e Finanza, ששת המחזורים הראשונים בליגה משכו סכום כולל של 35.1 מיליון צופים, זאת לעומת 38.5 מיליון בעונה שעברה. | צילום: גטי אימג'ס לפי האתר Calcio e Finanza, ששת המחזורים הראשונים בליגה משכו סכום כולל של 35.1 מיליון צופים, זאת לעומת 38.5 מיליון בעונה שעברה., צילום: גטי אימג

בעוד שמספר הצופים במגרשים בעלייה, מספר הצופים בטלוויזיה יורד. נתונים אלה התפרסמו זמן קצר לפני שפג חוזה זכויות השידור הנוכחי.

לפי האתר Calcio e Finanza, ששת המחזורים הראשונים בליגה משכו סכום כולל של 35.1 מיליון צופים, זאת לעומת 38.5 מיליון בעונה שעברה.

עם זאת, יש לציין שהתקיים משחק אחד פחות העונה, שכן המשחק בין סמפדוריה ורומא נדחה, אך זה לא מספיק כדי להסביר את הירידה בצופים.

בנוסף, בעונה שעברה התקיים הדרבי (Derby d’Italia ) בין אינטר ויובנטוס כבר במחזורים הראשונים. על אף הנסיבות המקלות, בסקיי דיווחו על ירידה של 8% בשיעורי הצפייה ופרימיום ספורט על ירידה של 10%.

המשחק הנצפה ביותר עד כה היה הדרבי (Derby della Mole) בין יובנטוס וטורינו, שמשך מעט יותר מ-2 מיליון צופים, ושיעור של 9.84% מכלל הצופים.

במקום השני נמצא משחק החוץ של אינטר ברומא, שמשך 1.8 מיליון צופי טלוויזיה, ו-11%.

כל המשחקים בסריה A משודרים בטלוויזיה, כך שחלק מהמשחקים הפחות מלהיבים זוכים לשיעורי צפייה נמוכים למדי.

במשחק ששודר בפרימיום ספורט בין ג'נובה וקייבו ורונה צפו 3,587 צופים בלבד, שייצגו 0.01% מכלל הצופים, בעוד שבסקיי צפו 6,992 צופים במשחק של אודינזה וקייבו ורונה – 0.04%.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות