אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כוכב הפוטבול לשעבר או.ג'י סימפסון שוחרר היום מהכלא צילום: גטי אימג'ס

כוכב הפוטבול לשעבר או.ג'י סימפסון שוחרר היום מהכלא

סימפסון ריצה תשע שנות מאסר בגין שוד מזוין, תקיפה ועשרה אישומים נוספים הקשורים לשוד שהתרחש בלאס וגאס ב-2007. בקשת החנינה שלו אושרה כבר ביולי, לאחר שנידון במקור ל-33 שנות מאסר

01.10.2017, 11:49 | שירות כלכליסט
כוכב הפוטבול לשעבר או.ג'י סימפסון, שזוכה לפני כ-20 שנה מאשמת רצח גרושתו ומכר שלה, שוחרר היום (א') מהכלא בנבאדה. הוא ריצה תשע שנות מאסר בגין שוד מזוין, תקיפה ועשרה אישומים נוספים הקשורים לשוד שהתרחש בלאס וגאס ב-2007.

בקשת החנינה שלו אושרה כבר ביולי, לאחר שנידון במקור ל-33 שנות מאסר.

או ג או ג'יי סימפסון | צילום: גטי אימג'ס או ג

עם זאת, סימפסון (70) שלפני פרשת הרצח היה אחת הדמויות הפופולאריות בארה"ב, לא מתכוון להתרחק מעין הציבור לאחר השחרור שלו. "הוא לא יתחבא", אמר ל-CNN חברו הוותיק טום סקוטו. סימפסון מתכנן לעבור כעת לפלורידה, אך בשלב הראשוני יתגורר בשכונה יוקרתית בלאס וגאס בבית של חבר. הוא יידרש לעמוד במספר תנאים, שיקבעו הרשויות בנבאדה, כמו הימנעות מצריכה מוגזמת של אלכוהול והסתובבות עם אסירים לשעבר. "הוא יתמקד בילדים, חברים, משפחה ובמשחק גולף", הוסיף סקוטו. "אולי לא ביום הראשון או השני, אבל הוא יצא החוצה".

סימפסון אמנם זוכה, בפסק דין שנוי במחלוקת מ-1995, מרצח גרושתו ניקול בראון סימפסון וחברה רון גולדמן. אך משפחות הקורבנות תבעו אותו אזרחית וב-1997 נקבע כי עליו לשלם פיצויים של 33.5 מיליון דולר. עד כה הוא לא העביר את מרבית הכסף, והמשפחות הודיעו כי ימשיכו לדרוש אותו. בפלורידה, לשם הוא מתעתד לעבור, חוקי המדינה מקלים יותר ויאפשרו לו לשמור על ביתו ונכסים אחרים מפני דרישות המשפחות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות