אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הדור הבא של מתחמי העבודה המשותפים כבר כאן צילום: עוזי פורת

הדור הבא של מתחמי העבודה המשותפים כבר כאן

לא רק לפרילנסרים – יותר ויותר חברות עוברות למתחמי עבודה. היתרונות ברורים: אפשרות לגדילה, חיסכון בהוצאות ושיפור חווית העבודה. אבל איך עושים את זה נכון? התשובה ליד הרכבת!

02.10.2017, 11:57 | בשיתוף BE ALL

מתחמי עבודה משותפים מהווים חלק בלתי נפרד מהעולם העסקי והקצב בו נפתחים מתחמים חדשים הולך ומתעצם. בדומה להתפתחות של מוצרים רבים אחרים גם המתחמים המשותפים עוברים לשלב הבא ומרחיבים את חווית העבודה ואת קהלי היעד.

לא רק פרילנסרים ויזמים צעירים מוצאים במודל השכרת משרדים במתחמים אלה כפתרון כלכלי ועסקי משתלם אלא גם חברות בעלות פוטנציאל צמיחה מהיר וחברות מבוססות המחפשות להתייעל ולהשתפר בחוויית העבודה.

לקביעת פגישה אישית וסיור באתר לחצו כאן>> 

 

אם עוצרים וחושבים על זה לרגע, מדובר בריכוז איכותי של כוח אדם הנמצא תחת קורת גג אחת וצמא לפעילות מעצימה המסייעת לא רק בהתפתחות העסקית אלא ביכולת לחסוך במשאבים עבור תשתיות, ציוד ושירותי מנהלה. יצאנו לרחרח ולהבין לאן מתפתח התחום..

BE ALL – שילוב של תרבות ארגונית נחשקת ופיתוח עסקים

אחת המגמות המעניינות הקשורות בהתפתחותם של מתחמי העבודה המשותפים היא כניסתן של חברות בשלבי צמיחה שונים. אלה מעוניינות במשרדים מעוצבים ובתשתיות מתקדמות כדי לאפשר גדילה של פעילות החברה. לצד זאת, מדגישים מנהלי חברות את הצורך הגדל בסביבת עבודה חווייתית המתגמלת את העובדים. אנו נחשפים מידי יום לתרבות הארגונית הקיימת בחברות בינלאומיות שפתחו משרדים בישראל. כולן נלחמות על גיוס המוחות המבריקים ומשתמשים במשרדים מאובזרים, בפינוקים ופעילויות אינטראקטיביות כדי למשוך אותם אליהן.

כיום, במשרדי BE ALL תמצאו יותר חברות קטנות-בינוניות המחפשות חווית עבודה שונה ומקורית עבור העובדים שלהן לצד גמישות נדל"נית לגדול, ופחות עמדות עבודה יחידניות-מזדמנות כפי שמתאפיינים מתחמי עבודה במודלים הישנים.

"BE ALL הינו מותג מתחמי עבודה המבוסס על מודל פעילות חדשני" מסבירה גילי צוקר, מנהלת הפיתוח העסקי של המותג, "החברות במתחם ייהנו ממעטפת שירותים שיסופקו ע"י החברות המובילות במשק בכל תחום הרלוונטי לפיתוח עסקי החברה שלהם; החל משירותי ראיית חשבון, עריכת דין, מיתוג ושיווק, ייעוץ ארגוני ועוד. שיתופי הפעולה הללו מפתחים את החברות המייעצות ומגדילים את מעגל הלקוחות שלהם, ובד בבד מסייעות לחברות קטנות- בינוניות לצמוח ולקצור הישגים."

המתחם מאפשר לחברות גמישות נדל"נית לגדול, צילום: עוזי פורת המתחם מאפשר לחברות גמישות נדל"נית לגדול | צילום: עוזי פורת המתחם מאפשר לחברות גמישות נדל"נית לגדול, צילום: עוזי פורת

עיקרון הנגישות כסמן מרכזי לפעילות

"על פי תפיסתנו, מתחמי העבודה המודרניים אמורים לייצר נגישות מקסימלית למשאבים ולידע", ממשיכה ואומרת צוקר, " שני המתחמים של BE ALL ממוקמים במרחק הליכה מתחנות הרכבת במטרה להנגישם לחברים בתוך ומחוץ לגוש דן. מתחמי העבודה עצמם עוצבו תוך שימת דגש מיוחדת לאנשים עם מוגבלויות על מנת שכולם יוכלו לקחת חלק בפעילות כאן. שיטת הבינוי במתחם גמישה ומודולרית ומאפשרת לכל חברה למצוא כאן משרד שיתאים להיקף פעילותה ומספר העובדים בה."

אחד השירותים המרשימים ב-BE ALL הוא בנייתו של מרכז מידע עשיר לטובת החברים. עבור חברות הנמצאות בתחילת הדרך, הגישה לאינפורמציה שימושית חינמית דוגמת חוזים משפטיים והסכמי עבודה וגיוס יכולה לחסוך עשרות אלפי שקלים. גם חברות מבוססות יותר יוכלו להשתמש בשיתופי הפעולה שנרקמו עם גופים מקצועיים הרלוונטיים לשלב העסקי בו הן נמצאות ולחסוך להן זמן יקר אותו ומשאבים אותם יתעלו לטובת העצמת פיתוח החברה והעובדים בה.

סביבת עבודה איכותית ומתקדמת

"ניסיוננו מלמד כי לאלמנטים הפיזיים המשמשים אותנו יומיום משמעות אדירה ביצירת סביבת עבודה נוחה ויצרנית" ממשיכה ואומרת צוקר, "ברמת התשתית אפשר למצוא כאן סטנדרט יוצא דופן שהותאם לעבודה ממושכת מול מחשב, החל באינטרנט סופר-מהיר על בסיס סיבים אופטיים במהירות של עד 1 ג'יגה סימטרי, מערכות תאורה חכמות, תוכנה לזיהוי פנים וכלה בסביבת עבודה אישית מרווחת המצטיינת בשמירה על פרטיות ושקט באמצעות בידוד אקוסטי מתקדם. במקביל, חשוב היה לנו ליצור סביבת עבודה ירוקה המנצלת את אור היום במטרה לייצר חיסכון אנרגטי יחד עם שימוש נכון בצמחייה, בה ניתן להבחין בכל מתחמי BE ALL. שימוש בריהוט משובח לצד ניצול אופטימלי של שטחי העבודה מאפשר לחברים במתחם ליהנות מכל העולמות."

לשריון מקום לחצו כאן>>

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות