אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גוגל מאפשרת גישה ל-Assistant דרך אוזניות צילום: גוגל

גוגל מאפשרת גישה ל-Assistant דרך אוזניות

המהלך של גוגל מגיע על מנת להתחרות ביכולת הקיימת של אוזניות האיירפודס של אפל שמאפשרת גישה לסירי. בשלב הנוכחי התכונה מאופשרת רק באוזניות מותאמות של יצרנים בודדים

03.10.2017, 11:44 | יואב סטולר
גוגל העלאתה שלושה סרטונים חדשים, בהם היא מפרטת כיצד תופעל העוזרת הקולית Google Assistant באוזניות המתאימות לכך. צעד זה שמובילה ענקית הרשת מגיע אחרי שאפל, המתחרה הגדולה ביותר כיום בתחום הפקודות הקוליות, הטמיעה יכולות שכאלו כבר באוזניות הבלוטות' של האייפון 7.

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת הסרטונים שהעלתה גוגל ליוטיוב מוצגים אפשרויות המוכרות לנו כבר מהאיירפודס כגון הקראת הודעות, חיפוש ברשת, קביעת תזכורות והפעלת מוסיקה באמצעות פקודות קוליות. ההתנהלות עם האוזניות וכלל השימוש בהטמעת ה- Assistant נראה אינטואיטיבי במיוחד.

מעכשיו תוכלו לשוחח עם הסייעת של גוגל גם באזניות, צילום: google i/o מעכשיו תוכלו לשוחח עם הסייעת של גוגל גם באזניות | צילום: google i/o מעכשיו תוכלו לשוחח עם הסייעת של גוגל גם באזניות, צילום: google i/o

באמצעות לחיצה על כפתור ההפעלה המצוי בצידן של האוזניות והחזקתו במהלך הדיבור – המשתמש מפעיל את הגישה לסייען הקולי של גוגל. על פי ההדגמה שפרסמה החברה, ניכר שהשימוש בתכונה הזו נעשית באופן אינטואיטיבי לחלוטין. בשלב הנוכחי רק דגמים בודדים של יצרניות מובילות תומכות בתכונה החדשה.

בדומה לשאר מתחרותיה של גוגל בקטגוריית העוזרת הקולית, כגון מיקרוסופט, אמזון וסמסונג, גם היא מחפשת שימושים ומכשירים חדשים בהם תוכל להטמיע את השירות. שוק זה נהיה תחרותי מאוד ובעל חשיבות אסטרטגית גדולה בשל חווית המשתמש התכופה והערך שזו מניבה למשתמשים, כמו גם יכולתן של החברות הגדולות להוביל את השוק בהמשך.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות