אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ראש ממשלת הונגריה יבקש מאזרחיו לחוות דעה על ג'ורג' סורוס צילום: בלומברג

ראש ממשלת הונגריה יבקש מאזרחיו לחוות דעה על ג'ורג' סורוס

ויקטור אורבן יפיץ שאלון שמטרתו להוכיח את טענתו שלפיה המשקיע המיליארדר יליד הונגריה זומם להציף את אירופה בפליטים

03.10.2017, 22:18 | שירות כלכליסט

ממשלת הונגריה תפתח בשבוע הבא חזית חדשה נגד המשקיע המיליארדר ג'ורג' סורוס ותפיץ בקרב אזרחיה שאלון שבו יתבקשו לחוות דעתם על התנהלותו בסוגיית הפליטים באירופה — על כך מדווח "הפייננשל טיימס".

ג ג'ורג' סורוס | צילום: איי אף פי ג

ראש ממשלת הונגריה ויקטור אורבן הפך את סורוס לשק החבטות שלו וחזר והאשימו בקשירת קשר להציף את הונגריה בפליטים. השאלון, סוג של משאל עם לא מחייב, יוצג בפני 8 מיליון אזרחי הונגריה החל מיום שני. עותק של המסמך שהגיע לידי הפייננשל טיימס מונה שבע האשמות נגד סורוס ומציין כראיות הצהרות שהשמיע המשקיע בפני התקשורת הבינלאומיות, כולל הפייננשל טיימס. בין השאר מואשם סורוס, יליד הונגריה ניצול שואה, בקשירת קשר להציף את אירופה ביותר ממיליון פליטים בשנה. כן נטען שם כי הורה לנציבות האירופית להוציא לפועל את התוכנית.

במשאל העם יתבקשו ההונגרים להשיב האם הם מסכימים עם תמיכתו של סורוס במהלכים מסוימים, כולל פירוק גדרות בגבולות, הקלה בעונשם של מהגרים שהורשעו בפלילים ומתקפה פומבית וענישה נגד מדינות שמתנגדות להגירה. הטלוויזיה הממלכתית ההונגרית החלה בשבוע שעבר לשדר קמפיין המקדם את משאל העם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
צודק לחלוטין אורבאן
תחפשו ביוטיוב ראיון של ׳60 דקות׳ עם גורג סורוס. אבא שלו הציל אותו ע׳י זיוף מסמכים שאמרו שגורג, בן 14, הוא ילד נוצרי. ואז גורג, לפי עדותו שלו, הלך והשתתף במכונת ההשמדה הנאצית. ושהוא נשאל על זה, הוא מחייך, ומסביר שזה כמו שוק חופשי, ואם לא הוא, אז מישהו אחר. שום חרטות. יהודי נאצי, רוע טהור. חשוב שתראו. היום סורוס מנסה לפרק את כל המערב. להשמיד את כל התרבות והערכים הנוצרים/יהודיים, לשטוף אותם במהגרים, ולעשות עוד כסף בתהליך. בכל מקום שיש מחלוקות, הוא מממן קבוצות להעמיק אותן. גם בארהב, גם באירופה.
דורון  |  04.10.17
לכל התגובות