אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דודו זקן מונה כדירקטור במרכז הישראלי לאפוטרופסות צילום: אוראל כהן

דודו זקן מונה כדירקטור במרכז הישראלי לאפוטרופסות

זקן, לשעבר המפקח על הבנקים, יחליף במשבצת הבנקאית בדירקטוריון את דוד ברודט. המרכז מספק רשת הגנה וביטחון לאלפי אנשים שאינם מסוגלים לדאוג לעצמם ובית המשפט מינה להם אפוטרופוס

08.10.2017, 16:04 | רעות שפיגלמן

דודו זקן, לשעבר המפקח על הבנקים, מונה כדירקטור במרכז הישראלי לאפוטרופסות (הקרן לטיפול בחסויים).

קראו עוד בכלכליסט

זקן יחליף במשבצת הבנקאית בדירקטוריון את דוד ברודט, יו"ר בנק לאומי, שמסיים כהונה של תקופת זמן מקסימלית של שבע שנים כיו"ר המרכז. זקן יחליף את ברודט בכובע הבנקאי, כאשר כיו"ר במקומו של ברודט יכהן מוטי וינר, דירקטור. את המינוי אישרה הוועדה הממנה של המרכז בראשות המשנה לנשיא בית משפט העליון בדימוס, תיאודור אור.

דודו זקן, צילום: ענר גרין דודו זקן | צילום: ענר גרין דודו זקן, צילום: ענר גרין

זקן כיהן עד אוגוסט 2015 כמפקח על הבנקים, ובמקומו מונתה המפקחת הנוכחית חדוה בר. מאז סיום תפקידו של זקן כמפקח על הבנקים הוא משמש כחבר ועדת השקעות וועדת אשראי בקרנות הפנסיה שבהסדר - עמיתים, כמו כן הוא משמש כמרצה בקורס בנקאות באוניברסיטה העברית.

זקן מצטרף למועצת הנאמנים בראשות עו"ס מוטי וינטר, לשעבר סמנכ"ל בכיר במשרד הרווחה, הכוללת את פרופ' לאה אחדות, לשעבר סמנכ"לית מחקר ותכנון במוסד לביטוח לאומי; פרופ' ז'ק מישל, שמילא שורת תפקידים בכירים בבית החולים הדסה בירושלים; עו"ד יהושע שופמן, לשעבר המשנה ליועץ המשפטי לממשלה ושני נציגי משרדי הממשלה, עו"ד רני נויבואר (משרד המשפטים) ועו"ס איילה מאיר (משרד הרווחה).

המרכז הישראלי לאפוטרופסות – הקרן לטיפול בחסויים, בניהולו של ד"ר זאב פרידמן המשמש בתשע השנים האחרונות כמנכ"ל המרכז, הינו תאגיד האפוטרופסות הגדול והוותיק בישראל, שהוקם בשנת 1977, על-ידי האפוטרופוס הכללי במשרד המשפטים.

המרכז מספק רשת הגנה, ביטחון ודאגה לאלפי אנשים בכל הגילאים – ילדים, צעירים, בוגרים וקשישים, שאינם מסוגלים לדאוג לעצמם, ובית המשפט לענייני משפחה מינה להם אפוטרופוס שידאג לכל צרכיהם. המרכז נותן שירות בפריסה ארצית.

מועצת הנאמנים של המרכז מורכבת מנציגי ציבור בתחומי הכלכלה, העבודה הסוציאלית, הרפואה, המשפט ועוד, וכן נציגים בכירים של משרדי המשפטים והרווחה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות