אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סטנלי פישר: "טראמפ צריך למנות את ילן לכהונה נוספת" צילום: בלומברג

סטנלי פישר: "טראמפ צריך למנות את ילן לכהונה נוספת"

סגן יו"ר הפד, שהודיע בחודש שעבר על פרישתו, אמר בראיון ל-CNC כי "ילן היא זוג ידיים בטוחות. היא טובה מאוד בלהסביר לאנשים את מה שהיא עושה". לדבריו, אין כל סימנים לכך שהצמיחה בארה"ב מגיעה אל קצה

13.10.2017, 18:46 | שירות כלכליסט

נשיא ארה"ב דונלד טראמפ צריך למנות את יו"ר הפד ג'נט ילן לקדנציה שנייה בתפקיד של ארבע שנים, כך אמר היום בראיון ל-CNBC סגן יו"ר הפד הפורש סטנלי פישר.  "ג'נט היא זוג ידיים בטוחות. היא טובה מאוד בלהסביר לאנשים את מה שהיא עושה ולשכנע בכך. אני חושב שזה קריטי".

יו"ר הפד ג יו"ר הפד ג'נט ילן. רוח גבית מסגנה לקדניה נוספת | צילום: איי אף פי יו"ר הפד ג

פישר, שהודיע בחודש שעבר על פרישתו מהפד, התייחס בראיון בין היתר לעמדתו באשר לביטול רגולציה על גופים פיננסיים (ובכלל זה ביטול חוק דוד-פראנק): "זו תהיה טעות קשה לבטל את הרגולציה על הסקטור הפיננסי", אמר.

עוד התייחס פישר לצמיחת הכלכלה האמריקאית ואמר כי אין כל סימנים לכך שהצמיחה בארה"ב מגיעה אל קצה. לדבריו, ארבע העלאות ריבית עד סוף 2018 הוא יעד בר השגה, בהתחשב בתחזית הגלובלית החזקה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

2 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
פישר הפך דור שלם של צעירים ישראלים לעבדים של הבנקים עד יומם האחרון!
אחרי שנגיד בנק ישראל לשעבר סטנלי פישר סיים להרוס את כל מה שהיה יכול להרוס, הוא ארז את מזוודותיו, רץ לנתב"ג ועלה על המטוס הראשון לאמריקה. כנגיד, מדיניותו של פישר שאבה את רעיונותיה ההרסניים מתוך הקפיטליזם האמריקני החזירי, ונשענה על תורתו של אבי אבות הטומאה מילטון פרידמן. מדיניות שגויה זו לא היתה טובה אפילו לאמריקה, וכולנו ראינו מה קרה שם ב 2008. אז הפישר ה"גאון" הגיע אלינו, אל "הנייטיבס הפרימיטיביים", ערך עלינו ניסויים כאילו היינו חיות מעבדה, ויישם עלינו את תורת הקפיטליזם הדורסני והחזירי שאבד עליה הכלח אפילו שם בארץ מוצאו. פישר ייזכר כנגיד הגרוע ביותר שקם אי פעם למדינת ישראל, ותקופת כהונתו תיזכר לדראון עולם בגלל בועת הנדל"ן שניפח, ובמיוחד בגלל הנזק הכלכלי והחברתי שהוא גרם לדור שלם של צעירים ישראלים שימשיכו לשאת על גבם את נטל החובות לבנקים עד ליומם האחרון.
שאול  |  14.10.17