אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חוצה את הקווים: מנהלת הרגולציה לשעבר של תנובה תשמש לוביסטית למען הציבור

חוצה את הקווים: מנהלת הרגולציה לשעבר של תנובה תשמש לוביסטית למען הציבור

דוד מצטרפת לצוות של לובי 99: "המיומנות של קידום שינויים ותהליכים מול הממשלה והכנסת מצויה כיום בעיקר בידי הלוביסטים שעובדים עבור חברות הענק. חוסר האיזון פוגע באינטרסים של הציבור

15.10.2017, 12:22 | שחר אילן

חיזוק משמעותי ללובי 99 המגדיר עצמו כלובי למען הציבור.מנהלת הרגולציה לשעבר של תנובה מרב דוד, שהייתה בעבר גם יועצת בכירה ליו"ר ועדת הכלכלה, מצטרפת לצוות של לובי 99, שבו גם הלוביסטית לינור דויטש. מעברה של דוד התאפשר בעקבות קמפיין מימון ההמונים המוצלח שהתקיים בחודשיים האחרונים ושבוע לפני פתיחת

מושב החורף של הכנסת.

דוד, בעלת תואר ראשון בכלכלה ובקולנוע וטלוויזיה מאוניברסיטת תל אביב, שימשה בשנים 2014-2013 יועצת כלכלית של יו"ר ועדת הכלכלה דאז, ח"כ אבישי ברוורמן, ועסקה בחקיקה בתחומי פיננסים, אנרגיה, תחבורה, תקשורתועוד. אחר כך עברה לתנובה. בעבר היותר רחוק הייתה דוד עיתונאית בחדשות 10 ובמעריב, וסיקרה את התחומים הפוליטי והכלכלי-חברתי.

מרב דוד. "חוסר איזון" מרב דוד. "חוסר איזון" מרב דוד. "חוסר איזון"

דוד: "המיומנות של קידום שינויים ותהליכים מול הממשלה והכנסת מצויה כיום בעיקר בידי הלוביסטים שעובדים עבור חברות הענק למיניהן ותאגידי הפיננסים. חוסר האיזון הזה שנוצר פוגע מאוד באינטרסים של הציבור, ולפער הזה נכנס לובי 99. ההיכרות העמוקה למדי שלי עם נקודות המבט והאינטרסים הגלויים והנסתרים של כל השחקנים, תהיה כנראה כלי העבודה המשמעותי ביותר שאביא עמי לעבודה כלוביסטית של הציבור".

בכל תפקידיה עד המעבר לתנובה נחשבה דוד לבעלת קו חברתי. אתמול הסבירה את המעבר המאוד לא כלכלי שלה ללובי 99 בכך ש"החלטתי שהגיע הזמן לשוב לעבודה המשמעותית שכיף לקום אתה בבוקר".

יאיא פינק, מייסד ומנכ"ל לובי 99 אמר כי "זהו יום חשוב וסימבולי למאבק בקשרי הון-שלטון: הדלתות מסתובבות סוף סוף גם לצד של הציבור הרחב. אם התרגלנו לידיעות על מעבר בלתי פוסק של אנשים מוכשרים רק לכיוון אחד, לטובת בעלי ההון, הרי שהמעבר של מרב ללובי 99 הוא חיזוק לציבור הרחב ולמאבק להקטנת כוחם המוגזם מאוד של הטייקונים והתאגידים. לציבור יש כוח כאשר הוא הופך מ'אני' ל'אנחנו', וביחד שוב נוכיח שכסף קטן של רבים יכול לגבור על כסף גדול של מעטים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות