אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אמורפיקל קיבלה אישור לשיווק תוסף הסידן שלה בטייוואן

אמורפיקל קיבלה אישור לשיווק תוסף הסידן שלה בטייוואן

קפליות הסידן מיוצרות במפעל שהקימה אמורפיקל בערבה, ונחנך לפני שנה; הן נמכרות כיום בישראל, סין, וייטנאם וצ'ילה

15.10.2017, 21:48 | גולן חזני
חברת הביוטכנולוגיה הישראלית אמורפיקל, שמייצרת תוסף סידן אמורפי שנספג בגוף פי 2 יותר מתוספי הסידן הגבישי הרגילים, קיבלה אישור רגולטורי ממשרד הבריאות הטייוואני לשווק את התוצר במדינה. התוסף ישווק בטייוואן ע"י חברת UIC CORP המקומית. קפליות הסידן של אמורפיקל, שמוכרות יותר בשמן המסחרי DENSITY, מיועדות לקהל ענק של צרכנים שנוטלים תוספי סידן כדי להימנע מתופעות שליליות שונות של בריחת סידן, ובראשן אוסטיאופורוזיס. אמורפיקל צופה מכירות של המוצר במיליוני דולרים בשנה במדינה.

קפליות הסידן מיוצרות במפעל שהקימה אמורפיקל בערבה, ונחנך לפני שנה. נוסף לשוק החדש בטייוואן, הקפליות נמכרות כיום בישראל, בסין - גם שם קיבלה החברה אישור רגולטורי לאחרונה, בוייטנאם ובצ'ילה. כמו כן מקיימת החברה משאים ומתנים להחדרת המוצר לעוד מדינות בדרום אמריקה ובאסיה.

התוסף של אמורפיקל התוסף של אמורפיקל התוסף של אמורפיקל

אמורפיקל רשמה שורה ארוכה של פטנטים ברחבי העולם על הטכנולוגיה שלה לייצור סידן אמורפי ושימושו במגוון רחב של אינדיקציות קליניות. הטכנולוגיה מבוססת על התחקות מדעית מדוקדקת אחר מנגנון ייצור הסידן של סרטנים כחולים, שמשילים שריון ומייצרים אותו מחדש תוך 3 ימים בלבד, באמצעות סידן אמורפי שאגור ומיוצב בגופם. מחקרים שונים שבוצעו בשנים האחרונות, בין השאר בבית החולים איכילוב על ידי פרופסור נחום ויסמן, לשעבר מנהל היחידה לתזונה קלינית, הוכיחו כיהסידן האמורפינספג בגוף פי שניים יותר בהשוואה לסידן גבישי "רגיל" ובעל זמינות ביולוגית גבוהה יותר. לפיכך יש לו פוטנציאל יעילות גדול משמעותית במניעת דלדול עצם, עידוד בניית עצם ומניעת שברים.

הגיוס האחרון של החברה שנוסדה ומנוהלת ע"י יוסי בן נעשה לפי שווי של 110 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות